RIJEKA/KVARNER - Iskustva & recenzije


IZBJEGAVATI

Dogovor bio, centar grada, apartman u 20h, dodjes tamo, pomčme izmisljat da nevalja kupaona… Nakon 20min cekanja otisao.

Izgleda da u Ri nema nista osim prevara
 

IZBJEGAVATI

Dogovor bio, centar grada, apartman u 20h, dodjes tamo, pomčme izmisljat da nevalja kupaona… Nakon 20min cekanja otisao.

Izgleda da u Ri nema nista osim prevara
Cim vidis ruskinje i ukrajinke njih brdo na ege..iza toga svega ti jedna zenska..drugo sve fake..biraj i trazi latinke uvijek..brazillke.kolumbijke i te..jeftinije i bolja jebacina
 
Cim vidis ruskinje i ukrajinke njih brdo na ege..iza toga svega ti jedna zenska..drugo sve fake..biraj i trazi latinke uvijek..brazillke.kolumbijke i te..jeftinije i bolja jebacina
Nisu ni Brazil i Kolumbija imuni na to podvaljivanje druge ženske od one koja je oglašena. I zajebi u dogovoru su čest slučaj kod brazilki. A ukrajinci konstantno daju fejk slike, u pravilu nemaju veze sa onima iz oglasa. A jedini razlog zbog kojeg si poslao poruku je ta slika ili video, onda doživiš šok kad otvori vrata.
Kurvanjska posla.
 
Nisu ni Brazil i Kolumbija imuni na to podvaljivanje druge ženske od one koja je oglašena. I zajebi u dogovoru su čest slučaj kod brazilki. A ukrajinci konstantno daju fejk slike, u pravilu nemaju veze sa onima iz oglasa. A jedini razlog zbog kojeg si poslao poruku je ta slika ili video, onda doživiš šok kad otvori vrata.
Kurvanjska posla.
I to sto kazes.al ja stvarno nisam naisao na fejk brazilku..a bio sam bar sa njih 10.bas brazilke..
 
Nisu ni Brazil i Kolumbija imuni na to podvaljivanje druge ženske od one koja je oglašena. I zajebi u dogovoru su čest slučaj kod brazilki. A ukrajinci konstantno daju fejk slike, u pravilu nemaju veze sa onima iz oglasa. A jedini razlog zbog kojeg si poslao poruku je ta slika ili video, onda doživiš šok kad otvori vrata.
Kurvanjska posla.
I od tih 10ak njih 7..8 ih samo odgovaralo na poruke..bas neovisne..pokazale mi..inace ja volim sa njima i popricat i zezat se..u Brazilu ih inace jebem za 15 ak eura po sat dva..radim po tim zemljama..negdje i besplatno..vecinom lako nades curu tamo i uzivas
 
Ovisi kako naletiš. Htio sam reći da ima fejk oglasa i kod brazilki. Zna biti stvarno dobrih, a neke budu prosjek, mušterije im dolaze zbog prijašnjih dobrih iskustava.
A bio sam i ja u Brazilu, bolje su mi one koje nisu profi kurve nego se tu i tamo pojebu sa nekim da poune kućni budžet ili se žele samo dobro provest tu večer i ne traže lovu.
 

Bio kod ove mlade dame. 150 eura 30 min.. jurja strossmayera ulica.
Super iskustvo, jako je pristupačna i aktivna u krevetu. Tijelo super izgleda, prirodne sise, jako lijepa u licu.
Još je par dana u rijeci
Ima i cimericu, vidio sam ju u hodniku, jako lijepa cura. E sad zaboravio sam ime, nešto tipa ella, tako nešto.

Za preporuciti je julie, a i cimerica bi trebala biti dobra. Link od cimerice nemogu sad pronaći, ali bio sam je vidio na ege, možda je otišla iz rijeke.
 

Bio kod ove mlade dame. 150 eura 30 min.. jurja strossmayera ulica.
Super iskustvo, jako je pristupačna i aktivna u krevetu. Tijelo super izgleda, prirodne sise, jako lijepa u licu.
Još je par dana u rijeci
Ima i cimericu, vidio sam ju u hodniku, jako lijepa cura. E sad zaboravio sam ime, nešto tipa ella, tako nešto.

Za preporuciti je julie, a i cimerica bi trebala biti dobra. Link od cimerice nemogu sad pronaći, ali bio sam je vidio na ege, možda je otišla iz rijeke.
Klea :)
 

Bio kod ove mlade dame. 150 eura 30 min.. jurja strossmayera ulica.
Super iskustvo, jako je pristupačna i aktivna u krevetu. Tijelo super izgleda, prirodne sise, jako lijepa u licu.
Još je par dana u rijeci
Ima i cimericu, vidio sam ju u hodniku, jako lijepa cura. E sad zaboravio sam ime, nešto tipa ella, tako nešto.

Za preporuciti je julie, a i cimerica bi trebala biti dobra. Link od cimerice nemogu sad pronaći, ali bio sam je vidio na ege, možda je otišla iz rijeke.
Dog s njom ili agent??
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh