RIJEKA/KVARNER - Iskustva & recenzije

Sta tebi nije jasno retardu slinitte za kurabama da vam se ponasaju kao djevojke umjesto da ih zasamarate i pisate po njima...i sad se drze kao da rade boziji posao, kao da smo mi njima duzni ih postvovat..ma mrs kurvetino i ti i vi koji ih tako ucite...ocu kurva da se ponasa ko kurva a cura ko cura a ne obrnuto
 
Sta tebi nije jasno retardu slinitte za kurabama da vam se ponasaju kao djevojke umjesto da ih zasamarate i pisate po njima...i sad se drze kao da rade boziji posao, kao da smo mi njima duzni ih postvovat..ma mrs kurvetino i ti i vi koji ih tako ucite...ocu kurva da se ponasa ko kurva a cura ko cura a ne obrnuto
Dao Bog da naletiš na budalu!
 
Znaš kako imam potrebu da se dokazujem prema skroz nebitnim ljudima u životu.. 😂

Zaboli me kurac u šta ti vjeruješ retardu.
Umjesto da vrijeđaš Internet ratniče pošalji broj ..budi konstruktivan..ovo nije topic za nečije maštarije ..nego konkretno topic za recenzije onoga šta se nudi na području Rijeke i Kvarnera..napisao si nekakav post o savrsenom iskustvu sa kurabom..i šta sad mi svi imamo od toga, niti slike niti broja..totalno bzvze..po tome si ti retard
 
Bio netko kod ovih 110/150 što su došle danas u Ri ?

Od ovih braziliki što su trenutno na ege za Ri probao sam još prije jedino ovu plavu sa brdo oglasa; Danniele, Danielaa, Daniela, Dany-Bela. Sigurno je još neka s njom jer uvijek dijeli apartman s nekim. Prije je koristila i fejk slike a ove sada slike su isfotošopirane do neprepoznatljivosti, međutim cura barem meni ne izgleda loše uživo. Ne zna beknut ni riječ engleskog i odradi sve bezveze i mehanički tako da meni nije neka sreća. Većina trenutnih oglasa za Ri je fejk ali ima vjerojatno par njih da je legit. Nabavi si neki malo bolji tool za pretraživanje istih slika na internetu pa lako skužiš koje su slike fejk a koje bi mogle biti legit jer ovako na slijepo ćeš naletit na previše zajeba.
 
Upravo sam bio kod Dayane sa EGE-a. Na slikama izgleda bolje ali ni uživo nije loša, meni je zgodna. Jako je ljubazna i simpatična, uredna je i mirišljava, oral joj je sasvim ok od 1 do 5 rekao bi 3 a sex moram priznati da nisam bio u pravom izdanju tako da me kratko zajahala ali ok. Po mom ukusu malo previše glumata sa stenjanjem i samo odradi posao, baš mi je falila predigra, sise neda ljubiti ali možeš dirati, oral je sa gumicom mada sam došao otuširan. Recimo od 1 do 5 da bi za sve skupa dao 4. Mislim da nećete pogriješiti ako odete kod nje
 
Moje iskustvo je dq nije fejk oglas! Isto tako kad bi išli gledati točnost oglasa tu ovako kad bi bubnuo iz glave, možda 30% je istina od navedenog😀 bar kad su ove brazilske budaletine u pitanju...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh