RIJEKA/KVARNER - Iskustva & recenzije

Bio večeras kod ove, različiti oglasi ali isti broj telefona, ženska veze nema sa slikama iz oglasa.





However, iako to nije bila ona, meni ne izgleda fizički loše, čak bih rekao da je zgodna mala pa rekoh ajde da probamo.

Sve u svemu jebeni užas. Ženska počela izmišljavat neke nebuloze, dogovorili GFE a bježi od poljupca kao vrag od tamjana. Sve odrađuje preko kurca, ne zna ni riječ engleskog. Apartman u zgradi od Medica, fin prostor ali netko se još šulja po apartmanu što isto ne volim. Ne bih ponovio ni da je džabe, bačena lova.
 
Bio večeras kod ove, različiti oglasi ali isti broj telefona, ženska veze nema sa slikama iz oglasa.





However, iako to nije bila ona, meni ne izgleda fizički loše, čak bih rekao da je zgodna mala pa rekoh ajde da probamo.

Sve u svemu jebeni užas. Ženska počela izmišljavat neke nebuloze, dogovorili GFE a bježi od poljupca kao vrag od tamjana. Sve odrađuje preko kurca, ne zna ni riječ engleskog. Apartman u zgradi od Medica, fin prostor ali netko se još šulja po apartmanu što isto ne volim. Ne bih ponovio ni da je džabe, bačena lova.
Šta stvarno legendo ljubiš kurve? 😆😆Šta si očajan bokte
 
Bio večeras kod ove, različiti oglasi ali isti broj telefona, ženska veze nema sa slikama iz oglasa.





However, iako to nije bila ona, meni ne izgleda fizički loše, čak bih rekao da je zgodna mala pa rekoh ajde da probamo.

Sve u svemu jebeni užas. Ženska počela izmišljavat neke nebuloze, dogovorili GFE a bježi od poljupca kao vrag od tamjana. Sve odrađuje preko kurca, ne zna ni riječ engleskog. Apartman u zgradi od Medica, fin prostor ali netko se još šulja po apartmanu što isto ne volim. Ne bih ponovio ni da je džabe, bačena lova.
Niti na jednom tom profilu nije klikniut GFE i french kissing.
Izgleda da je očajni agent u nedostatku klijenata obećao nešto što ova gospođa inače ne radi.
 
Pozz svima,novi sam na forumu. barby je pravi komad od žene,bila je i kod mene više puta...žena nije fejk...dogovor brz i lak. Žena je top,njezin servis je i vise nego dobar.
 
Šta stvarno legendo ljubiš kurve? 😆😆Šta si očajan bokte

Treba neko vrijeme da naučiš uživat s kurvama.. Kad shvatiš da postoje i kurve s kojima nećeš ni osjetit da ih plaćaš, shvatit ćeš zašto se uopće ne isplati imati normalnu ljubavnicu. Ali treba jako puno para, iskustva i vremena da s kurvama dođeš do tog levela da znaš kako s nekima od njih izgradit jedan prijateljski odnos s posebnim povlasticama. Kad iskusiš takve stvari, 200 eura na sat za prostitutku koja te ne želi ni u oči pogledat ti jednostavno postane bespotrebno bacanje love. Očajan može biti samo onaj koji se zadovolji s takvom uslugom jer nažalost ne zna da to može i mora biti puno bolje.
 

Bio večeras kod "ove"... Skroz neka druga zapravo!
Odmah krenula spika da sam pijan i na kokainu (iako nisam bio)... kao nema tuširanje ako si tako samo striptiz i neke bezvezarije. dovikivala se sa kolegicom i kao daj 40 eura da i nju gledaš. dao 20 a ta druga mi bila svjetski napeta baš.... kao ništa, ništa nema diranje a na kraju mi obje popušile bez kondoma, poljubile me sa jezikom i dale da ih jebem bez kondoma (ok budala sam znam:) ....
kako je krenulo mislio sam da nikad gore iskustvo, a na kraju isaplo najbolje...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh