RIJEKA/KVARNER - Iskustva & recenzije

Dali je nekome poznat broj moba 0913695566 prije 6-7god na tom broju je bila mlada cura koja se javljala muskarcima na Erodate stranici za upoznavanje,nudila je pusenje a uz malu doplatu si je mogao cijelu izlizati koliko si zelio,od sexa je nudila samo anal, mogu reci da nikad nisam dozivio bolje pusenje,sex ok, vjerojatno jos radi ali je promijenila broj
Šta nije to Marija Poljak, poznata u zg. Navodno jače guze i bahata dosta. Neki ju hvale neki kude. Navodno da mjenja gradove, zg-ri-zd
 
Evo jedna recenzija, a bilo je upita o njoj već u grupi, samo eto dost dugo je trebalo dok se nije realiziralo, uglavnom riječ je o Deny Dy na fejsu, a ima i još jedan profil na fejsu, a na inst je lepa005, uglavno dogovor je prvo bio nemoguć jer sam se predstavio sa lažnim profilom, nakon toga sam je dodao sa pravim profilom i krenula priča, ona inače iznajmljuje sobu preko bookinga pa smo se dogovarali preko fejsa da iznajmim sobu za sobu traži 30 ojra, ali kako smo kroz priču i prićicu došli zašto meni iz Rijeke treba soba u Rijeci ja reko da se odmorim od žene i da bi htio dovesti drugu ženu, a ona se na to ponudila...da skratim jer mi je slala video i fotke u inbox, a kao time se ne bavi ;)
Uglavnom, sise velike puna viseća 4, guza poveća ali s obzirom da je 40 i kusur i to je ok, trbuh je chubby, noge ono ok(ni mimo ni vrit), kožu ima stvarno njegovanu i sva je bila mirišljava i miris se oprao s mene odmah nakon tuširanja, voli da ju se dugo liže i igra sa vibratorom, pušenja odlično i svršavanje u usta, ostali dio sexa isto odličan ikao stalno dok smo se dogovarali da je sjebana kičma, pa neki virus, pa ovo pa ono a brate jaše ko nikad :D, ne gleda na vrijeme nikako...usluga sveukupno 50 ojra, da li bi ponovio možda ako budem pijan jer u faci je loša u psihi još lošija....
I evo jedna galerijica iz inboxa...
Jel se možeš javit u inbox?
 
Nisam našao puno informacija na forumu a zanima me Senči-Senada žena oko 50 godina ima crna kosa. Ovi što su bili kod nje sigurno znaju na koga mislim. Lupa neke nerealne cijene pa me zanimaju iskustva sa njom jel se isplati uopće što sa njom il je bolje uložit u EGE?
 
Pozdrav ekipa ima li itko broj od one sa mrcelja pokusao sam traziti u prijasnjim porukama ali neuspjesno. Bio bih jako zahvalan
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh