RIJEKA/KVARNER - Iskustva & recenzije

Bgm sve je otislo u k i taj ege koji jebio kao siguran video recenzije ovo ono al i to su sjebali,nemos nac dvi realne izgledom i normalne da odrade posao bar solidno i da glume nije problem haha a o plavom da ne pricam njih 15-tak se vrti erotik crna pantera odrade al brate mili prosle tisuce jebaca kod njih i to nije sigurno vise tako da ja odustajem na neko vrijeme.
 
Pozdrav ,da li netko zna sta je sa Bubamaricom/Sabinom ,druzio sam se sa njom prije par godina intenzivno dok sam radio u Rijeci i mogu reci samo rijeci hvale za zenu. Opet me posao doveo u Rijeku ali vidim da je vise nema na Smokvi ,a ni broj koji imam vise ne funkcionira. Steta ukoliko je nestala. Hvala za svaki info.
 

Posjetio dotičnu, izgled čista desetka, oral 5/10 ,htjela mi je navući kondom pa sam je morao podsjetiti da u oglasu piše bez, sama akcija 6/10 (nema one strasti koje zna biti kod latina npr. Rihana), apartman 2/10 dva mala kreveta koji jako škripe ,vani 20 stupnjeva a grijalica do kraja. U sobi do kolegica (mislim Maju) možda je kod nje veći krevet.
Ne zna niti jedan jezik osim Portugalskog , cijena 1300 sat .
Isplati se samo zbog izgleda jer ima jebeno tijelo i zbog cijene.

Eto nije teško napisati recenziju😉
 

Posjetio dotičnu, izgled čista desetka, oral 5/10 ,htjela mi je navući kondom pa sam je morao podsjetiti da u oglasu piše bez, sama akcija 6/10 (nema one strasti koje zna biti kod latina npr. Rihana), apartman 2/10 dva mala kreveta koji jako škripe ,vani 20 stupnjeva a grijalica do kraja. U sobi do kolegica (mislim Maju) možda je kod nje veći krevet.
Ne zna niti jedan jezik osim Portugalskog , cijena 1300 sat .
Isplati se samo zbog izgleda jer ima jebeno tijelo i zbog cijene.

Eto nije teško napisati recenziju😉
Dali su slike stvarne mislim nije fotošop?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh