RIJEKA/KVARNER - Iskustva & recenzije

Ljudi novi sam i u rijeci trenutno. Kako da provjerim jesu li brojevi koji sam dobijo dobri? Onu SENDI ima li netko točan broj? Imam dva broja ali ne javlja se.
Koje si brojeve telefona dobio. Pošalji pa ću ti reći da li si dobio dobre brojeve telefona.. Pošalji taj broj od Sendi.. Ima li tko broj od one crne samante ri pa neka mi ga pošalje. Hvala
 
Dajte malo više info od te Samante, gdje da nađem taj oglas, jel bio netko, gdje je prostor?
Da još jednom ponovim pa nek admini opet obrišu jer ima tu debila pa više nisu toliko inkognito, a neke se ovdje spominjalo imenom i prezimenom i nikome ništa, broj i lokaciju imam, ali tko meni pošalje broj od neke sigurne dobije broj od Samante koja se ne oglašava ;)
 
A sta je s ovom s ljubavnog oglasnika, Ivana Kovac iz rijeke? Jel zna netko dali je legit? Ne trazi bon zasad ali bi volio znati dali je bio netko do kraja. thx
 
Da još jednom ponovim pa nek admini opet obrišu jer ima tu debila pa više nisu toliko inkognito, a neke se ovdje spominjalo imenom i prezimenom i nikome ništa, broj i lokaciju imam, ali tko meni pošalje broj od neke sigurne dobije broj od Samante koja se ne oglašava ;)
Gdje to mogu poslati broj ne ovdje da ga svi vide
 
Pa imas broj..imas sve..brate nazovi..pitaj..vi ste 90 posto picke ovdje.
Strah vas vlastite sjene..
Necu ulazuit u to zasto si tako nepotrebno nabrijan ali procitaj jos jednom. Pitam dali netko ima iskustva jer je ova tema za tocno ta pitanja i zato sto neke kazu stagod hoces cut dok ne dodes na adresu i onda se traze neke uplate prije nego uopce udes.
 
Pise ti crno na bijelo da sam se cuo s njom ali ako mislis da su njene rijeci nekakva garancija onda stvarno nemas bas iskustva i nemas sta odgovarat u temi koja se zove "Iskustva i recenzije". Ljudi stvarno trebaju naucit bit tiho ako nemaju nista za pridonijeti razgovoru. Ili bar odi "svrskat" da se nemas potrebu izivljavat na nasumicnim ljudima na forumu..
 
NikolaRi aka Josip Bobnar. Stara pedofilčina koja je u điru s Suadom Keserovićem a predstavlja se kao Nikola Božić Nix. Dečko s Krnjeva koji se bavi s MMA. Dok ovaj to ne sazna 😁
Ako poznajete Anitu jasno je i kako je završila s njima na kraju.
Uglavnom da se zna tko je i duboko grlo našeg foruma 😉
BTW broj moba mu je +385 95 514 3367 ako Vam se počne prijetiti.
Pozdrav!
 
Pise ti crno na bijelo da sam se cuo s njom ali ako mislis da su njene rijeci nekakva garancija onda stvarno nemas bas iskustva i nemas sta odgovarat u temi koja se zove "Iskustva i recenzije". Ljudi stvarno trebaju naucit bit tiho ako nemaju nista za pridonijeti razgovoru. Ili bar odi "svrskat" da se nemas potrebu izivljavat na nasumicnim ljudima na forumu..
Kompa moj prevrti malo recenzije unazad o doticnoj..napisano ti je 10 puta vec tko je i sto ta spodoba..ako nisi sposoban se snac onda nemas tu sto trazit..
 
Kompa moj prevrti malo recenzije unazad o doticnoj..napisano ti je 10 puta vec tko je i sto ta spodoba..ako nisi sposoban se snac onda nemas tu sto trazit..
Ja sam picka i bojim se vlastite sjene jer sam pitao u odgovorajucoj temi dali je netko isao do kraja s tom curom? Prijasnje recenzije kazu da trazi bonove, sto mene nije pitala jos tako da je moje pitanje skroz na mjestu. To sta ti visis na ovom forumu 0-24 i cekas da nekom mozes srat je samo po sebi tako tuzno da je ovo zadnja poruka upucena tebi, nebi htio da se ta tvoja odvratna energija prebaci na mene, cak ni virtualno... fuj
 
Ja sam picka i bojim se vlastite sjene jer sam pitao u odgovorajucoj temi dali je netko isao do kraja s tom curom? Prijasnje recenzije kazu da trazi bonove, sto mene nije pitala jos tako da je moje pitanje skroz na mjestu. To sta ti visis na ovom forumu 0-24 i cekas da nekom mozes srat je samo po sebi tako tuzno da je ovo zadnja poruka upucena tebi, nebi htio da se ta tvoja odvratna energija prebaci na mene, cak ni virtualno... fuj
Ti si gay jbt..garant
 
Ako cura neda broj, što onda tražit? Razmjena brojeva, pa ako daš tajni broj, ne da se neće javiti, neće se javiti ni onom koji je dao tajni broj. Možda bi najbolje bilo da negdje ostavimo lovu i one to pokupe, čemu uopće susret, zašto bi otkrivala svoj broj
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh