RIJEKA/KVARNER - Iskustva & recenzije

stigla nova, planiram do nje u ponedjeljak ako uspijem doći na red :) ....ako tko ide prije, slobodno napišite recenziju :)
 
Loša. Stalno gleda na mobitel i čim svršiš se obuče.
Daj nemoj zajebavat :( bas sam mislio sutra ujutro do nje... Znaci nije vrijedno para? Jesi bio pola ili sat da se odma oblaci? Izgled? Ja sam do sada samo sa 1/5 ruskinja koje sam posjetio imao dobro iskustvo... I ta je bila najruznija od svih 5 hahah dali je to slucajnost neznam :) puno bolji omjer mi je sa latinama...
 
Daj nemoj zajebavat :( bas sam mislio sutra ujutro do nje... Znaci nije vrijedno para? Jesi bio pola ili sat da se odma oblaci? Izgled? Ja sam do sada samo sa 1/5 ruskinja koje sam posjetio imao dobro iskustvo... I ta je bila najruznija od svih 5 hahah dali je to slucajnost neznam :) puno bolji omjer mi je sa latinama...
Bio sam s dvije ruskinje i dvije brazilke...Ruskinje su više top..zgodnije ali hladnije, veoma uredne ali nekako preslužbeno i hladno rutinski odrade a brazilke su bile strastvenije... pogotovo Angell za koju jedva čekam da se vrati.
 
Bio sam s dvije ruskinje i dvije brazilke...Ruskinje su više top..zgodnije ali hladnije, veoma uredne ali nekako preslužbeno i hladno rutinski odrade a brazilke su bile strastvenije... pogotovo Angell za koju jedva čekam da se vrati.
Angel i Luana su meni najbolja iskustva za sada, sve ostalo samo prolazno, Angel je bila prva liga ali Luana mi je vise bila izgledom jebozovnija a usluga na istoj razini...
 
Daj nemoj zajebavat :( bas sam mislio sutra ujutro do nje... Znaci nije vrijedno para? Jesi bio pola ili sat da se odma oblaci? Izgled? Ja sam do sada samo sa 1/5 ruskinja koje sam posjetio imao dobro iskustvo... I ta je bila najruznija od svih 5 hahah dali je to slucajnost neznam :) puno bolji omjer mi je sa latinama...
Prvo ističem da mi je frend bio kod nje a ne ja pa ako on laže onda i ja lažem. Bio je sat vremena. Svršio je oko za 30, 40 minuta. Stalno gleda mobitel, slabo zna engleski, ne da baš da se dira. Nije nešto raspoložena. Dobro tijelo ali hladna i mrtvo puhalo.
 
pa eto kad mislite da ćete jebat za 300-500 kn na neviđeno nek vam je. nema toga dečki, cure koje imaju prave oglase i koštaju, na ove bonove samo budale padaju!
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh