RIJEKA/KVARNER - Iskustva & recenzije

SEX RIJEKA nudim PUSENJE vas auto, SAMO RIJEKA DO NEDILJE. Cura 23g, ko mi spomene sex i ostale pizdarije, ide na block bez puno razmišljanja. Wap viber poruka 0996415849

Zna netko nes o ovom oglasu? Javio sam se,ne trazi bonove,350 za pusenje cini se pravo
To je Marija P, imaš recenzija baš na njenoj temi. Neki je hvale, al mnogi je kude. Pa sretno ti
 
posljednja izmjena od urednika:
Bio netko?
Ne mogu vjerovat da jos nitko nije bio do nje, nisam trenutno u Ri., pa sam se probao raspitat do kada ostaje, odgovora na poruke jednom rjecju i to nepismeno, tako da mis e cini da nezna opet beknut rijec engleskoga... Nisam kroz poruke uspio nista saznat... Ali izgleda avion.
 
Ne mogu vjerovat da jos nitko nije bio do nje, nisam trenutno u Ri., pa sam se probao raspitat do kada ostaje, odgovora na poruke jednom rjecju i to nepismeno, tako da mis e cini da nezna opet beknut rijec engleskoga... Nisam kroz poruke uspio nista saznat... Ali izgleda avion.
hm bas cudno ova se navodi kao poljakinja, trebala bi znat barem neki broken english ako nista drugo. i mene isto zanima do kad ostaje
 
Bio netko dali netko nešto više zna o tom oglasu
 

Prilozi

  • Screenshot_20220120_131246_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20220120_131246_com.android.chrome.jpg
    684,3 KB · Pregleda: 184

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh