Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Ne javalja, sig skem.Jel netko zna sta o crnki iz Opatije?
095 broj pocinje?
Mislim da je to ona Ines sa PO i Burze.. ženska je odvratna, stan prljav , nacugana valjda svaki dan ..ušao u stan, okrenuo se i zdravo!Jel netko zna sta o crnki iz Opatije?
095 broj pocinje?
Ines je plava koliko se sjecam iz oglasaMislim da je to ona Ines sa PO i Burze.. ženska je odvratna, stan prljav , nacugana valjda svaki dan ..ušao u stan, okrenuo se i zdravo!
Nemoj ići jer ćeš se razočarati, vjeruj mi.
Više smeđa..Ines je plava koliko se sjecam iz oglasa
Liberty spa?Upravo tako.. Ako misliš na Nevenu, ona mi je tamo top.. Još kad se zapije, žena je show. Jesi bio kad u Margeriti ili samo Liberty? Koliko sad njih bude u Libertyu, budu i dalje samo po 2-3 ili su pojačali? Neki dan su zatvorili Margeritu, šteta ali možda će sad Liberty zbog toga imat bolju ponudu. Bilo je top pički u Margeriti, 70 eura sve komplet, GFE, DFK, sve za 70 i još pojedeš i popiješ džabe. Kosa mi se diže na glavi kad vidim kako bubaju ove cifre od 200 eura. Jebote dodaš još toliko i provedeš cijeli dan kao kralj u Wellcumu ili Andiamu.
Pa koje su to dvije? Reci i nama da se ne sjebemo.Upravo bio kod dve razlicite cure s ege niti jedna ne izgleda ko slike a druga trazi 200 i jos pusi s kondomom samo sam se okrenuo oba puta
Ovo je prvaPa koje su to dvije? Reci i nama da se ne sjebemo.
Ja ti mogu garantirati da je ona Mađarica ok. Bio sam danas kod nje i stvarno je ok
Cure zvane desanka i levankaLjudi
Sa kojim curama koje su stalno u Rijeci se druzite redovito?
NajvjernijeCure zvane desanka i levanka
Ovako ...ispričavam se za negativnu recenziju šta se tiče Hane sad sam vidio da mi je poslala dal' mogu doć u 21.20 ,u vožnji sam bio ,nisam dobro pročitao .Tako da cura je možda i na mjestu , eto moja isprika .Dogovorio sa Hanom u 9 sati ,dva sata prije .Šalje poruku jel sam na putu pola sata prije sastanka, kažem dolazim . Na 9 joj šaljem da sam ispred ,ona se dopisuje samnom ,dal' bi sat ostao kažem pola mi je dosta .Nakon 10 min kažem joj da odlazim , odgovara nakon nekom vremena može i za 100 u 21.20...Nije mi jasno gdje je problem ,slična sam iskustva imao po Njemačkoj sa Španjolkama zbog jezika .Dakle nije mi jasno , jel i da je netko jebe ne može se dopisivati samnom kao da mi je cura ...eto iskustvo od maloprije , moram priznati da ne razumijem .
Nisi bio onda?Ovako ...ispričavam se za negativnu recenziju šta se tiče Hane sad sam vidio da mi je poslala dal' mogu doć u 21.20 ,u vožnji sam bio ,nisam dobro pročitao .Tako da cura je možda i na mjestu , eto moja isprika .
![]() |
Tel: 064/677-677
|
![]() |
Tel: 064/677-677
|
![]() |
Tel: 064/677-677
|
![]() |
Tel: 064/677-677
|
![]() |
Tel: 064/677-677
|