RIJEKA/KVARNER - Iskustva & recenzije

Pozdrav.Imam jedno pitanje.Dali si se i ti dogovarao s nekim tipom koji zvuči kao cigan?Ja sam zvao pa sam odustao jer me bilo strah da me ne izlevate 😁
Dogovarao sam ja direktno sa curom.
Smještaj je iznad Viškova malo u luksuznim apartmanima.

Neki tipovi su s njom.
Novi beogradski bmwovi parkirani, dal su cigani ili ne. Ne znam
 
Neka nova

OPIS​

Nudim obostrano uzivanje u igrama :) Ako voliš lizati i uživaš u tome, volis kada je mokra i želiš se igrati onda se javi :)
Higijena i diskrecija obavezno !

KONTAKT​

 
1. romkinja po glasu nisam bio

2. crnka između 45 i 50 tijelo ok za svoje godine, malo i u križ gleda

3. romkinja zgođušna od 25 do 30 godina dobro puši, i u sexu ok
 
Pozdrav. Molio bi nekoga ako ima novi broj od bubamarice iz Ri jer imam njezina 2 broja od pred 2 godine i oba su neaktivna :(
Hvala unaprijed
 
Ima neznam dali je još aktivna u smokvi pod imenom bubamara za rijeku bome lijepa je i zgodna za 40+ o cijeni se dogovarajte sa njome kvalitetno ga puši a i prima o analu ako imate exstra plaćanje a i neće da svakime anal
Ja bi bio jako zahvalan da mi das njezin broj jer imam 2 broja neaktivna od ored 2 godine
Tnx
 
Dogovarao sam ja direktno sa curom.
Smještaj je iznad Viškova malo u luksuznim apartmanima.

Neki tipovi su s njom.
Novi beogradski bmwovi parkirani, dal su cigani ili ne. Ne znam

Ekipo moja danas sam bio na Viškovu na ovoj istoj lokaciji kod neke nove Čehinje. Život ti jebem koji sumrak.
Cura je nezainteresirana, neugledna, anoreksična, puna tetovaža, kao robot u krevetu, plahte prljave sa flekama a sada najbolje... cura se ja mislim nikada nije brijala. Ima više dlaka ispod pazuha od mene, noge dlakave kao i ja . A pička ljudi moji. Ja mislim da se nije brijala od puberteta. Život ti jebem koja gusta šuma. Žao mi je bačenih para.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh