RIJEKA/KVARNER - Iskustva & recenzije

Za Giovannu i Priscilu 100 % soguran.
ZA Maylu ne mogu tvrditi.
Ali ništa neobično
Istočnim curama ne bih pa skoro nigada povjerovao ali latinama da.
 
Za Giovannu i Priscilu 100 % soguran.
ZA Maylu ne mogu tvrditi.
Ali ništa neobično
Istočnim curama ne bih pa skoro nigada povjerovao ali latinama da.
Mislio sam kod Giovane ovaj vikend ali posto je sve vise fejkara na tom siteu bas sam htio neku potvrdu od kolege jebaca prije nego odem. Bio si osobno ili? Kakvo je bilo iskustvo u par rijeci?
 
Evo upravo bio kod Priscile, ona je na slikama iako da nema tetovaza nebi bio 100% siguran, jer je na fotkama turbo nabrijana, ali i dalje je jako ljepa. Kaze da ima 22 god., tako i izgleda, i pravi je komad mesa, nije debela vec onako pravo brazilski cvrsta... Tu staje sve pozitivno.

Akcija nepostojeca, lutka, ni sjena sjene pravim vatrenim brazilkama na koje sam imao srece naletit... Prvih 25min sam je izrokao jer sam bio napaljen, izvrtio sam svakakve poze, ne zali se ali to je to... Nakon par min odmora kazem idemo opet, a ona da sta jos bi, rekao nego sta, ali zakurac, kako nisam bio vise tako napaljen a ona se nista ne trudi nisam uspio drugi puta, vidio da neide to nigdje i odustao...

Kaze da je jos tri dana tu, 5mjeseci je na turi i nakon ovoga ide doma, vidi se da joj pun kurac svega.

Za ispraznit jaja pola sata, ajde, za ista vise od toga, zaobici i cekat nesto bolje...

Izgled 8/10
Akcija 3/10

Dal bi ponovio, nema sanse...
 
Evo upravo bio kod Priscile, ona je na slikama iako da nema tetovaza nebi bio 100% siguran, jer je na fotkama turbo nabrijana, ali i dalje je jako ljepa. Kaze da ima 22 god., tako i izgleda, i pravi je komad mesa, nije debela vec onako pravo brazilski cvrsta... Tu staje sve pozitivno.

Akcija nepostojeca, lutka, ni sjena sjene pravim vatrenim brazilkama na koje sam imao srece naletit... Prvih 25min sam je izrokao jer sam bio napaljen, izvrtio sam svakakve poze, ne zali se ali to je to... Nakon par min odmora kazem idemo opet, a ona da sta jos bi, rekao nego sta, ali zakurac, kako nisam bio vise tako napaljen a ona se nista ne trudi nisam uspio drugi puta, vidio da neide to nigdje i odustao...

Kaze da je jos tri dana tu, 5mjeseci je na turi i nakon ovoga ide doma, vidi se da joj pun kurac svega.

Za ispraznit jaja pola sata, ajde, za ista vise od toga, zaobici i cekat nesto bolje...

Izgled 8/10
Akcija 3/10

Dal bi ponovio, nema sanse...
Cijena usluge?
 
Adria club već propao, nema nikoga, fura se kao private ckub, služi samo za najam privatnih zabava. Mogli su otvoriti FKK club pa bi možda uspio.. U cijeloj županiji nema ničega, sve propada, samo kiša pada 🍆.
Kako to? Stalno objavljuju da su puni parova i onda kad im netko nešto iskomentira ide pljuvačina.
Baš si bio pa se opekao ili?
 
Dobro vecer. Trazim neku curu za druzenje a da nije eskord u pitanju znaci neka privatna cura sa stanom. Probal sam na oglasniku ali bonovi. Mozda znate neku koja je privatna i da prima novac na ruke. Hvala na pomoci
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh