RIJEKA/KVARNER - Iskustva & recenzije

Pozz ekipa evo upravo izasao od Emma ruskinja u opatiji

Sve u svemu ljepo iskustvo vrlo pristupačna higijena vrh sex opušten bez ubrzavanja

Sise silikoni al ljepo ne pretjerano

Pušenje bez sex sa

Evo nadam se da sam pomogao

Cijena 1400 sat
Molim te reci mi broj..posalji link neki...jeli tu jos uvijek da vidim kamo izgleda..hvala ti
 
Zna li neko stariju matorku iz Matulja možda da se trpa za pare..matora u treningu..žuti coupe vozi..ako netko zna o kome pričam bio bih zahvalan..čuo sam priče da se jebe za pare..upla u 60 garant .ni kurca ne radi u životu a ima para..nisam istražiio do kraja..hvala unaprijed. Može i pm
Ako neko zna moze pm?
 
Evo malo info za sve koji volite cure sa EGE, prijatelji dragi tu nas neko opasno levati ote na austrijski ili malteski ili talijanski EGE iste cure koje su bile kod nas tamo su 100/150 eura sat ili vise a kod nas traze 200 ili 250 sta smo mi bogatiji od njih ne nego nam je samo draza pica pa one to koriste ili njihovi menageri.Cjenkajte se spustite im cijenu i javite ako je ko uspio!
 
Evo malo info za sve koji volite cure sa EGE, prijatelji dragi tu nas neko opasno levati ote na austrijski ili malteski ili talijanski EGE iste cure koje su bile kod nas tamo su 100/150 eura sat ili vise a kod nas traze 200 ili 250 sta smo mi bogatiji od njih ne nego nam je samo draza pica pa one to koriste ili njihovi menageri.Cjenkajte se spustite im cijenu i javite ako je ko uspio!
Tržište, više suhog barute, a slabo vlage
 
Jel bio tko?
Bio sam dns, malo više tetovaža nego na slikama, zgodna slatka, loš engleski, ali može se s talijanskim sporazumit, radi oral bez gumice, sve ostalo sa, radi anal platio sat ostao sat i pol, ima pirs na jeziku tako da je oral top
 
Neko je pomenuo da je prosli tjedan bio sa nekim curama, blonde 30+godina, Trsat, Viskovo?

Sreo sam takve u Tapas pa da nismo iste pokupili 😁😁
 
Bio sam dns, malo više tetovaža nego na slikama, zgodna slatka, loš engleski, ali može se s talijanskim sporazumit, radi oral bez gumice, sve ostalo sa, radi anal platio sat ostao sat i pol, ima pirs na jeziku tako da je oral top
Bio sam dns, malo više tetovaža nego na slikama, zgodna slatka, loš engleski, ali može se s talijanskim sporazumit, radi oral bez gumice, sve ostalo sa, radi anal platio sat ostao sat i pol, ima pirs na jeziku tako da je oral top
Ova u Rijeci ? Matije gubca 4 sta je to kod okretista 32 blizu autobusne jel tako ?
 

Opet Ulica Janeza Trdine 1 jebemu... kad god se nesto dobro "pojavi" je na toj adresi, jeli bio netko tamo? moram priznat da mi smrdi na neku sacekusu, iako do sada nisam imao takvih iskustva ali jednostavno mi nekako ne lezi to...
 
Internet kaže da su na toj adresi apartmani, no ni meni se ne sviđa što u svakoj poruci dobijem da je dotična također na toj adresi.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh