RIJEKA/KVARNER - Iskustva & recenzije





Sve u istom stanu, barem tako tvrde.

Kristina je nekako najbolja ovako na prvu.

Ako je neko bio neka kaže nesto.w
 

Haha neznam dali ste skuzili ali stavila je dvije iste slike na profil, jedna photoshopirana a druga original, legenda :)

imgonline-com-ua-twotoone-qc9b8jcdz8L.jpg
 
Nešto sam malo gledao za tu Mariu Poljak, ako je to ta s facea, pa cura uopće ne izgleda loše, čak je baš dobra tko voli deblje s većim cicama, jel ona u Ri ili? Jel baš toliko luda da je treba izbjegavat ili bi se dalo iskombinirat štogod?
 
i kad dođe vrijeme onda se ovako izvlačiš i praviš budala. Ajde molim te,znaš ti dobro tko sam ja i šta si prije pisao,sve se može lako nać.
Nego kome se obraćaš, o kojoj Luni bauljaš kad ne znaš ni tko je cura na oglasu.
Daj prestani svaki tjedan sjebat topic i flow razgovora sa tvojom ego tripanjem. Ne moras se odazvat svaki put kad te neki drkadjija spomene
 

Šta reći, skoro kao na slikama, malo u lice izgleda starije, i malo jače noge.

Tuširanje kod nje, priča solidno engleski.

Apartman u centru, čist, uredan možda za moj ukus malo prevruće ali kasnije je ugasila klimu.
Na početku priča, i onda akcija. Ono što mogu reć a to je da se baš trudi i pravi GFE. BJ bez, sex sa.

Ocjena 7, jer je malo punija a to nije moj ukus.

Sve u svemu 7/10.
 
Mislim da ni ova nije u Ri. Bila u Crnoj Gori do juce. Ako ode neko neka javi.
 
Dosta laznih oglasa u zadnje vrijeme tako da sve te koje jesi kao tu zapravo nisu
A kad se javis ponude uglavnom drugu curu
 
Bio neki dan i slažem se!

Daleko od toga da je neki top komad i vide joj se godine, ali ukupan dojam je i meni bio top, vrijedi svakog centa s obzirom na ponudu koja je inače u Rijeci i načina na koji odradi posao. Tko voli GFE, pun pogodak. Anita mi je ipak za moj pojam malo prestara.

Ja osobno vjerojatno ne bih ponovio jer volim da je uvijek nešto novo i od njih 10 u pravilu sa 9 bude prvi i zadnji put. Btw, najebao sam se od top klase do svakakvih gabora po svim dijelovima svijeta u životu, čak sam i Evu Gugić odradio tako da stvarno imam jeben želudac i svakakve fetishe, ali stvarno ne znam kako možete jebat ovu Anu što tu piše po forumu. Znam da je inače u Rijeci ponuda u kurcu ali jebote skokneš do Italije, barem je nama to blizu, i poštediš se noćnih mora. Cura ima ozbiljnih psihičkih problema, to se vidi iz aviona, čak i da liči na nešto i da je džabe, izbjegavao bih je u širokom luku.

Btw, ima neka dobra ciganka u Rijeci da nije neki zajeb s bonovima i sličnim pizdarijama? Po mogućnosti s većim prirodnim cicama, može bit i deblja?
Yara link?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh