RIJEKA/ISTRA - Recenzije masaža

Novi sam na stranici ali mogu komentirari Senku sa Vezice. Bio kod nje barem 10 puta, u Rijeci je vec desetak godina. Uvjek sam isao na HE i odlicno bi bilo, pusenje ili nesto vise nisam nikad ni pitao pa neznam dali radi. Ako je netko nek napise, planiram uskoro opet kod nje. Vlastu iz Kostrene ne poznam ali mogao bi i kod nje, neznam dali je samo HE ili ima i vise, sad citam da je sa jos jednom zenom??? A top je bila ona stara koja je imala bjelog pasica ali to je bilo davno, prvo je bila na Pecinama a kasnije kod kafica Donatello ulica Antuna Barca 1 ili 2.kat...
 
Novi sam na stranici ali mogu komentirari Senku sa Vezice. Bio kod nje barem 10 puta, u Rijeci je vec desetak godina. Uvjek sam isao na HE i odlicno bi bilo, pusenje ili nesto vise nisam nikad ni pitao pa neznam dali radi. Ako je netko nek napise, planiram uskoro opet kod nje. Vlastu iz Kostrene ne poznam ali mogao bi i kod nje, neznam dali je samo HE ili ima i vise, sad citam da je sa jos jednom zenom??? A top je bila ona stara koja je imala bjelog pasica ali to je bilo davno, prvo je bila na Pecinama a kasnije kod kafica Donatello ulica Antuna Barca 1 ili 2.kat...
Senka bas to fino odradi, to je istina. A za vise sigurno nista.
Ja sam bio kod Vlaste bile su dvije sad je samo Vlasta i bio sam zadovoljan ici cu opet.
 
Senka bas to fino odradi, to je istina. A za vise sigurno nista.
Ja sam bio kod Vlaste bile su dvije sad je samo Vlasta i bio sam zadovoljan ici cu opet.
Kod Senke idem jer je cista i uredna i nema problema,sve po dogovoru. Da je ljepotica, i nije bas ali odlicno ga drka onako nauljenog. Moj je zahtjev da stavi najlonke i nikad se ne zali. Vlasta mi se cini ok, visoka 180 i komad zene ali nije mi usput,svakako planiram. Koliko uzima i sto nudi? Moze oral i slicno?
 
Novi sam na stranici ali mogu komentirari Senku sa Vezice. Bio kod nje barem 10 puta, u Rijeci je vec desetak godina. Uvjek sam isao na HE i odlicno bi bilo, pusenje ili nesto vise nisam nikad ni pitao pa neznam dali radi. Ako je netko nek napise, planiram uskoro opet kod nje. Vlastu iz Kostrene ne poznam ali mogao bi i kod nje, neznam dali je samo HE ili ima i vise, sad citam da je sa jos jednom zenom??? A top je bila ona stara koja je imala bjelog pasica ali to je bilo davno, prvo je bila na Pecinama a kasnije kod kafica Donatello ulica Antuna Barca 1 ili 2.kat...
To je ta..bila je i na Voloskom
Mali bijeli psic
 
Ja nisam s njom u kontaktu barem 7 godina,skroz je nestala. Kao da je nesto bila bolesna ali ne spolne bolesti...nigdje oglas od nje, mozda nije to ta...bila na Pecinama i imala stan ulica Antuna Barca???
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh