Razgovor za posao

sutljivzgb

New member
Bivša Gospodarica mi je poslala sms.
U ovoj firmi traže nove ljude. Mislim da si kvalificiran za to. Prijavit ću te i otići ćeš na razgovor. Potrudi se da tamo dobiješ posao, jer bi mi bio puno bliže. Bio bi mi korisniji, ali naravno ne samo meni. Ne moraš znati detalje. Naravno to sam i učinio. Dobio sam poziv za razgovor. Bio sam nervozan jer sam i sam htio taj posao, a dodatno Gospodarica je željela da ga dobijem i bilo mi je jasno da će me u suprotnom kazniti. I to vrlo bolno. Otišao sam na razgovor. Odmah na početku mi je rečeno da sam zbog radnog iskustva možda i prekvalificiran za taj posao, ali da svakome žele dati priliku.
Bio sam odjeven prilično ležerno sportski. Očekivao sam nekakvu komisiju na razgovoru, više ljudi. No kada sam ušao u sobu za razgovor nije bilo nikoga. Ubrzo je stigla tajnica i pitala me što želim popiti. Samo čašu vode rekao sam. Ostavili su me da čekam. Sjeo sam. Prolazile su minute. Čekao sam dobrih 20 minuta, ako ne i više. Nitko nije dolazio.
Odjednom vrata su se otvorila. Zajedno s konobaricom koja je donijela čašu vode ušla je i jedna starija gospođa s fasciklom ispod ruke. Konobarica nas je napustila, a gospođa je sjela za stol. Otvorila fascikl i proučavala papire kao da mene nema. Neugodnu tišinu nastojao sam razbiti kašljucanjem. Nije se osvrtala na mene. Odjednom je digla pogled i ponovno spustila na papire. Vrlo neobično. Prošlo je sigurno sat vremena. Tada mi se obratila. Vidim da ste još ovdje. I da ste se snašli. Priđite bliže da prođemo ovih par pitanja zajedno, kazala je i dala mi do znanja da sjednem nasuprot nje za veliki stakleni stol. Nastavila me prodorno promatrati. Imala je debeli okvir. Kroz poslovni kostim vidjela se bijela košulja. Bila je u godinama, ali nije mogla sakriti velike grudi.
Djelovala je privlačno. Ugrizao sam se za usnicu. O čemu ja razmišljam? Dakle, kazala je, nastavite. Predstavite se kao da ne znam tko ste. Rekla je i prodorno me gledala. Možda mi se učinilo ili je tu bio nekakav podrugljiv smiješak. Pričao sam o sebi, gdje sam radio, što, kako mislim da mogu pridonijeti novoj tvrtki itd.... Prekinula me. Sve je to lijepo, ali ima puno kandidata. Zašto bismo uzeli Vas? Što ja time dobivam? Ostao sam malo zatečen.
Neobično pitanje. Je li tražila mito? Nije mi bilo jasno. Dobit ćete sve što želite dobiti, odgovorio sam. Baš sve, pitala me? Da, sto posto. Zanimljivo, kazala je, i nastavila proučavati papire pred sobom. Da, to je bio moj životopis... Što ste spremni učiniti za tvrtku? Za ovaj posao i za mene? Ponovno me na neki način provocirala pitanjima.
Sve, baš sve gospođo.... izustio sam. Zvuči iskreno, ali i optimistično, morala bih provjeriti, rekla je. Znao sam da sada slijedi neki test zadatak. Već sam u glavi vrtio moguće odgovore o proizvodima i uslugama tvrtke... Donesite mi čašu vode, sada - ostao sam malo zatečen. Krenuo sam prema vratima, kad je rekla ne. Ovu ovdje koju ste dobili, a niste je ni dotaknuli. Ništa mi nije bilo jasno. Poslušao sam.
Ne, dođi s druge strane stola, rekla je. I u trenu sam shvatio da mi je počela govoriti ti.... mislio sam da je usamljena i da želi možda seks... Ipak sam bio nešto mlađi od nje. Znači ovaj posao mogu dobiti preko kreveta... Uzela je čašu vode i polila me preko glave. Ostao sam u šoku. Smočio si se, skini se! Rekla je tonom koji više nije bio nimalo prijateljski, već upravo suprotno. Krenuo sam se skidati... Brže malo to, sve skini! Učinio sam to naravno. 'Do kraja!'
Ostao sam gol ispred nje na sredini prostorije. I nisi nešto posebno, kazala je.... Nisam znao što bih rekao... Dat ću ti još jednu priliku...
Uzet ću te na probu. Bit ćeš u ovoj firmi manji od nule, Slušat ćeš sve, a najviše mene. Služit ćeš me u svemu! Da ne bi bilo dileme. Znam sve o tebi, ono što ti ne znaš. Ovdje imam kupoprodajni ugovor. Potpisala sam ga s tvojom gospodaricom, bivšom. Od danas si moje vlasništvo...
 
Joj to su normalna pitanja zasto vas da odaberemo. To će pitst na 89% razgovora. Nego reci mi šta je bilo kad si se probudio?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh