Punta Kriza

Bobo978

New member
Dali itko uopce ima broj ili mail od nekog para spremnog za druzenje.Jebao bi mu zenu dok gleda i drka
 
Ja i supruga idemo već po treći put na Punta Kriz i neznam dali dolazimo na pravo mjesto. Tj. od restorana punta kriz idemo lijevo cca 250 -300 metara i uvijek bude izmijesano nekoliko tekstilaca i nudista i što je još gore dolaze roditelji sa malom djecom obučeni. Pa ako nas netko može uputiti di su samo nudisti.
 
Ja i supruga idemo već po treći put na Punta Kriz i neznam dali dolazimo na pravo mjesto. Tj. od restorana punta kriz idemo lijevo cca 250 -300 metara i uvijek bude izmijesano nekoliko tekstilaca i nudista i što je još gore dolaze roditelji sa malom djecom obučeni. Pa ako nas netko može uputiti di su samo nudisti.
Treba ici desno od restorana punta kriza 500m, proci cete doslovno kroz jedan restoran i onda doci do beach bara. Na plazi ispod je akcija. Pm ako treba info.
 
Hvala na odgovoru, nije nam do akcije na plaži, a nije ni da nam smeta akcija drugih. Samo da je nudistički dio da se možemo sunčati goli i kupat.
 
Ako ima neki par za mene neka se jave
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-08-09-14-21-59-367_com.google.android.apps.photos.jpg
    Screenshot_2023-08-09-14-21-59-367_com.google.android.apps.photos.jpg
    463,6 KB · Pregleda: 84

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh