Punta Križ Sex

i to je djelomično točno, razne su situacije odnosno koliku i koju interakciju žele s pojedincima sastrane, bude svega od samog gledanja do drkanja i orala pa i samog seksa odnosno redaljke
 
bio sam u 6,7 i sada u 9 mjesecu.
7 i 9 nema razlike
ovo za 60+......paaaa ne bih baš rekao 80%, ali sigurno većina, da
 
Ja idem u nedjelju, imam bicikl i šator i tvrd kurac fit sam, pa ako ima koji par/žena zainteresirana
 
E sine to si jebo oko 50 Godina crnokosu Slovenku juče ju je ševilo jedno 7 komada bez kondoma i do sad danas več 4 ko hoče jebat brzo za Puntu žena nit ne pogeda ko ji ga gura u picku i kako dok puši jednom ili dvojici nisam još vidio kad takvu akciju. Može svako kod nje stari debeli mali ili veliki.
 
Divim se tim vitezovima što trpaju tak bez kurtona nakon cijele brigade. Uvijek imam ispod sata zataknut kondom. Pa jebote nisam toliko pičke željan da ga mećem u rasadnik svega.
 
Kakvo jebanje e, prvi put, slovenku 35 god mi pušila i počeo je jebati na hridinama došlo valjda 15 ljudi oko nas gledalo kako se jebemo.. a kasnije neke dve dobre mlade se jebale na klupici doslovno se frajeri isprasivali u njih ali tu sam već bio svršio sam od sebe... znači...
Punta je mjesto gdje bih mogao biti cijeli dan
 
Kakvo jebanje e, prvi put, slovenku 35 god mi pušila i počeo je jebati na hridinama došlo valjda 15 ljudi oko nas gledalo kako se jebemo.. a kasnije neke dve dobre mlade se jebale na klupici doslovno se frajeri isprasivali u njih ali tu sam već bio svršio sam od sebe... znači...
Jel bila neka mala plava istetovirana, mlađa tak 30-35?
 
Najbolje mjesto, ima svega, od mladjih preko milfara, do starijih, svatko za sebe moze pronaci sto hoce, raj na zemlji
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh