Punica

Bio sam jučer opet kod nje, bili smo sami nekih možda sat vremena sve skupa i bilo je sve normalno osim jedne situacije, kak smo gledali tekmu sjedio sam onak podosta blizu ruba kreveta i on pretežno sjedi od mene, pas kojeg imaju je skočio gore i točno je htio između nas pa sam se namjerno malo odmaknu kako bi mogao pas legnut između nas. Kad je legnuo stavio sam svoju desnu ruku i počeo ga dragati ali na taj način da mi je ruka bila između psa i njenog lijevog boka, dakle dragao sam psa dobrih 5 min i istovremeno nju po boku, guzici i nogi...nije ništa rekla niti se odmaknula...nemoguće da to nije osjetila, intezivno sam dragao psa i usput nju...
Osjetila i to kako, rekao sam ti nije do nje. Valjda ne misliš da te ona prva uhvati za kurac.
 
Ekipa aj bacite ideje i savjete na koji način da probam nešto...razmišljam kaj da radim ali nisam se za ništa još odlučio, na pamet mi je palo da probam kada skupa gledamo tekmu da kao zaspim pa da se nakon nekoga vremena okrenem i stavim ruku na nogu, bok, trbuh i tako kao ostanem da vidim kaj ce napraviti...ne znam ako imate kakvu ideju ili razvoj situacije javite...
 
Ekipa aj bacite ideje i savjete na koji način da probam nešto...razmišljam kaj da radim ali nisam se za ništa još odlučio, na pamet mi je palo da probam kada skupa gledamo tekmu da kao zaspim pa da se nakon nekoga vremena okrenem i stavim ruku na nogu, bok, trbuh i tako kao ostanem da vidim kaj ce napraviti...ne znam ako imate kakvu ideju ili razvoj situacije javite...
pamet u gornju glavu. zamisli da sve to tvoj otac izvodi oko tvoje zene.
 
Ekipa aj bacite ideje i savjete na koji način da probam nešto...razmišljam kaj da radim ali nisam se za ništa još odlučio, na pamet mi je palo da probam kada skupa gledamo tekmu da kao zaspim pa da se nakon nekoga vremena okrenem i stavim ruku na nogu, bok, trbuh i tako kao ostanem da vidim kaj ce napraviti...ne znam ako imate kakvu ideju ili razvoj situacije javite...
Obično se žene u tim godinama, pale na mlađe muške, zamišljaju sex sa njima. Naravno češće zamišljaju da taj isti muški ima dobru karinu i da je dobro izjebe, u različitim pozama. Da osjete nešto novo, ne znam ali pretpostavljam da joj se već odavno sex sveo na običnu klasiku, ako ga uopće ima. Možeš i tako probati, ne znam u čemu misliš biti tada, ako u trenerki ili pidžami skini obavezno gaćice, da ti dođe kurac do izražaja, još bolje ako si prosječan, ili bolje obdaren.
Isto tako možeš probat na foru da se slučajno skidaš a da ona prolazi i vidi te. Već ti je ovi prija pisali foru kod tuširanja. Važno je da ona vidi i osjeti tvoj kurac.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh