Prvi sex za nevine

Znaci ovako..jos uvijek sam nevin. Mislim otic kod neke ovde u Split ili cak Zagreb posto sam cesce gore u zadnje vrime.

Za pocetak bi se malo igrao eksperimentirao, imam i foot fetish, pa me zanima ako ja npr platim sat vremena,sta to u biti znaci? To nije isključivo u sex svrhe ili?

Svrsit cu jako brzo..

Ali kazem otvoren sam za sve ostale stvari,a ne iskljucivo seks..na pocetku barem
 
Znaci ovako..jos uvijek sam nevin. Mislim otic kod neke ovde u Split ili cak Zagreb posto sam cesce gore u zadnje vrime.

Za pocetak bi se malo igrao eksperimentirao, imam i foot fetish, pa me zanima ako ja npr platim sat vremena,sta to u biti znaci? To nije isključivo u sex svrhe ili?

Svrsit cu jako brzo..

Ali kazem otvoren sam za sve ostale stvari,a ne iskljucivo seks..na pocetku barem

Pa u svakom slucaju njima je bolje da izvuku pare na sto laksi nacin, makar i pricao samo sa njima. A vec ako planiras prvi put idi na EGE, pa pucaj na pravu picku nakon 2 min.
 
Znaci ovako..jos uvijek sam nevin. Mislim otic kod neke ovde u Split ili cak Zagreb posto sam cesce gore u zadnje vrime.

Za pocetak bi se malo igrao eksperimentirao, imam i foot fetish, pa me zanima ako ja npr platim sat vremena,sta to u biti znaci? To nije isključivo u sex svrhe ili?

Svrsit cu jako brzo..

Ali kazem otvoren sam za sve ostale stvari,a ne iskljucivo seks..na pocetku barem
Pa nema ti smisla platiti kurvu ako ne želiš sex. Moj savjet ti je da ga dobro izdrkaš jedno 3-4 sata prije dogovora. Tako ćeš sigurno dulje izdržati. Osim toga nemoj kurvi napominjati da si nevin. Dođeš kod nje, otuširaš se i onda ti ga ona krene pušiti. Nakon toga staviš kondom i kreneš jebati. Tako ti to u pravilu funkcionira
 
Znaci ovako..jos uvijek sam nevin. Mislim otic kod neke ovde u Split ili cak Zagreb posto sam cesce gore u zadnje vrime.

Za pocetak bi se malo igrao eksperimentirao, imam i foot fetish, pa me zanima ako ja npr platim sat vremena,sta to u biti znaci? To nije isključivo u sex svrhe ili?

Svrsit cu jako brzo..

Ali kazem otvoren sam za sve ostale stvari,a ne iskljucivo seks..na pocetku barem
Nikad kurvi ne smiješ reć da si nevin. Svršit ćeš čim se skineš. Njoj laka lova a ti pičke neš primirisal😂😂😂
 
Znaci ovako..jos uvijek sam nevin. Mislim otic kod neke ovde u Split ili cak Zagreb posto sam cesce gore u zadnje vrime.

Za pocetak bi se malo igrao eksperimentirao, imam i foot fetish, pa me zanima ako ja npr platim sat vremena,sta to u biti znaci? To nije isključivo u sex svrhe ili?

Svrsit cu jako brzo..

Ali kazem otvoren sam za sve ostale stvari,a ne iskljucivo seks..na pocetku barem
Mel Maia na ege ti je mislim trenutno u splitu. Kod nje mozes svrsavat kolko hoces.
 
Znaci ovako..jos uvijek sam nevin. Mislim otic kod neke ovde u Split ili cak Zagreb posto sam cesce gore u zadnje vrime.

Za pocetak bi se malo igrao eksperimentirao, imam i foot fetish, pa me zanima ako ja npr platim sat vremena,sta to u biti znaci? To nije isključivo u sex svrhe ili?

Svrsit cu jako brzo..

Ali kazem otvoren sam za sve ostale stvari,a ne iskljucivo seks..na pocetku barem
Nema smisla plaćati 1 sat kad si nevin i bez iskustva i svršiš za minutu. Po meni treba barem 2, 3 sata za družiti se. Ali to sve naravno povećava cijenu pa pitanje ako se isplati.
 
Mel Maia na ege ti je mislim trenutno u splitu. Kod nje mozes svrsavat kolko hoces.
Molim te budi pametan! Mel Maya je za iskusne. Bio sam s njom i makar imam iskusan sam se morao jako suzdržavati da ne prasnem, kako dobro izgleda, još bolje puši i jebe se sa srcem. Sama je mjenjala poze kako njoj paše i to fino za redom. Jako je aktivna bila. Meni se zavukla pod kožu...
 
Molim te budi pametan! Mel Maya je za iskusne. Bio sam s njom i makar imam iskusan sam se morao jako suzdržavati da ne prasnem, kako dobro izgleda, još bolje puši i jebe se sa srcem. Sama je mjenjala poze kako njoj paše i to fino za redom. Jako je aktivna bila. Meni se zavukla pod kožu...
Pa baš zato sam mu je i preporučio, jer ce mu kod nje biti lijepo. Sto bi za prvi put trebao ici kod neke trećerazredne? Covjek je napisao da ga brine sto ce svrsit za dve minute a ja sam mu lijepo preporucio Mel jer je super i jer ne zajebava sa ogranicenjem broja shotova pa i ako svrsi brzo nije problem jer ce mu dat opet.
 
Ja sam otvorena i asertivna osoba ali inace u ovom smislu mi teze ide. Plus danas se nekako ne nalazim i tim klubovima izlascima, kome ces danas i gdje upasti..ako si mislio na to.

Ostalima hvala na savjetima!!
Ma plati si lijepo kurvu i to je to. Nemoj se bojati. Samo nikako nemoj ići kod trećerazrednih fukara koje će ti samo uzeti pare i još su ružne ko kurac. Bolje sat vremena plati za nešto dobro
 
Najbolje mu je zapravo i ne ić kod kurve izgubit nevinost. Govorim iz osobnog iskustva. Kad jednom krene u taj sport nema izlaska. Odlasci kod kurvi postaju ovisnost jer kod njih se radi ono što doma ne. Još ako doma ne dobivate ništa, ode plača. I veliko je uzbuđenje već kod samog dogovora s nekom novom, a pogotovo odlazak k njoj. Oko k se ne moraš trudit, zavodit. Njoj dođeš, kažeš šta želiš, platiš i hadraj. Dok je kod zavođenja cura van tog miljea uzbudljivo na drugačiji način, al dugo traje. Pa linijom manjeg otpora lakše je otić k.
Moja preporuka, NE ZAPOČINJI KURVANJE... Sretno
 
Najbolje mu je zapravo i ne ić kod kurve izgubit nevinost. Govorim iz osobnog iskustva. Kad jednom krene u taj sport nema izlaska. Odlasci kod kurvi postaju ovisnost jer kod njih se radi ono što doma ne. Još ako doma ne dobivate ništa, ode plača. I veliko je uzbuđenje već kod samog dogovora s nekom novom, a pogotovo odlazak k njoj. Oko k se ne moraš trudit, zavodit. Njoj dođeš, kažeš šta želiš, platiš i hadraj. Dok je kod zavođenja cura van tog miljea uzbudljivo na drugačiji način, al dugo traje. Pa linijom manjeg otpora lakše je otić k.
Moja preporuka, NE ZAPOČINJI KURVANJE... Sretno
Razumin te..a kakvo je tvoje misljenje da imam opciju recimo cure koja amo rec nije kurva ali bi mi pomogla oko prvog seksa, razgovarala s menom kao sta klasicna kurva ne bi mozda, znaci izgubim nevinost ali uz puno vise osobnosti? Ne znam kako da se izrazim.. meni je draze i bolje imat posla s nekom koja normalno izgleda, ne mora bit ni neka atrakcija jer to su sve subjektivni dojmovi, meni te napirlitane i nisu neki turn on kako nekima mozda, ja imam svoje "kinkove" koji me uzbuduju drugacije.
 
Razumin te..a kakvo je tvoje misljenje da imam opciju recimo cure koja amo rec nije kurva ali bi mi pomogla oko prvog seksa, razgovarala s menom kao sta klasicna kurva ne bi mozda, znaci izgubim nevinost ali uz puno vise osobnosti? Ne znam kako da se izrazim.. meni je draze i bolje imat posla s nekom koja normalno izgleda, ne mora bit ni neka atrakcija jer to su sve subjektivni dojmovi, meni te napirlitane i nisu neki turn on kako nekima mozda, ja imam svoje "kinkove" koji me uzbuduju drugacije.
Kod kurve nećeš nać osobnost već samo dobru glumu. Navuči će te da imaš osjećaj da si joj drag, jedini a samo zbog tog da joj se vratiš. Ti njoj broj, što više puta dođeš, njoj bolje. Eventualno ako cura radi iz potrebe, da upotpuni mjesečni prihod pa možda joj neka mušterija draža i više mu se posveti al njoj je i dalje u interesu da se joj što više puta vratiš.
Sad ti tu svašta pišem da ne ideš a i sam idem kod njih često.
Ako si mlad, do 30 nemoj ulazit u ovoj sport, još si mlad. Ako si blizu 40,eh onda uzmi, plati, vidi
 
Pa baš zato sam mu je i preporučio, jer ce mu kod nje biti lijepo. Sto bi za prvi put trebao ici kod neke trećerazredne? Covjek je napisao da ga brine sto ce svrsit za dve minute a ja sam mu lijepo preporucio Mel jer je super i jer ne zajebava sa ogranicenjem broja shotova pa i ako svrsi brzo nije problem jer ce mu dat opet.
Po izgledu, da.

Mel je top pička, tu nema ništa. Ali šta dečku fali je ono "prirodno" koliko sam ga razumio. Malo priće prije akcije. Ne želi da mu bude kao kod kurve, nego kao kod ljubavnice ili frendice sa benefitima.

Po tome Mel mu nebude ispinila želju. Em joj engleski šepa, emmjempreviše šou. Meni to odgovaralo, ali to nije to.

A prava kurva još manje.
 
Ja sam otvorena i asertivna osoba ali inace u ovom smislu mi teze ide. Plus danas se nekako ne nalazim i tim klubovima izlascima, kome ces danas i gdje upasti..ako si mislio na to.

Ostalima hvala na savjetima!!

Moja ti je preporuka Profesorica Lucija. Ako ti ne smetaju godine u damama nema ti bolje od nje što se tiče pristupa.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh