Profesorica Lucija

Nisam bio skoro godinu dana tako da jbg cijene su uvijek promjenjive a i cita ona forum ko i sve kurvice pa zna otprilike koje napravio kakve slike videa s njom pa nije glupa i samo odjednom mi se vise nije javljala na broj a udario sam joj jebacki reklamu samo su se vidjele guzica pica i sise da he pametna jos bi me pocastila koji out 😂😂😂 al nema veze ja joj zelim srecu svakako mozda se nekad opet sretnemo.

Jel to profa Lucija
Jer ima i drugi oglas ono pocinje sexy guza profe
 
Ma kakvi to je ona luđakinja iz travnog sto se nikad ljudi nisu mogli s mjom dogovorit luda zena totalno
 
Imas tu negdje slika malo potrazi ja sam izbrisao iz mobitela koji ce mi k,ma babica je to vec samo dobro drzeca zategnuta koliko moze bit iskvarcana fina baba po meni ima blizu 65 sigurno,za anal fkt neznam al ja sam placao da 50-60e i da da pokusas i drugi put svrsit i nekad i prode tih pola sata.
S obzirom na domacu ponudu za te pare je dobra sexy babica

Ne mogu naci slike, mozes mozda u inbox poslati
 
Nisi ti pričao s njom. Tko zna s kojom si ti pričao. Očigledno dosta vas mijenja Luciju s tom nekom s kojom je radila jedno

Nisi ti pričao s njom. Tko zna s kojom si ti pričao. Očigledno dosta vas mijenja Luciju s tom nekom s kojom je radila jedno vrijeme
Moze biti da mjenjam ali na PO pise oglas sexy guza profesorice pa sam zatonpomislio da je rijec o profi luciji i kaze mi da se nalazi na krizanju selske
40€/ pola h
60€/pola h s analom
 
Nije svaka profesorica na oglasu profesorica Lucija. Tu često dolazi do zabune. Lucija već dugo ne objavljuje oglase
Nćniti ju se može kontaktirati jer ne koristi niti jedan broj koji je prije koristila.
Sad možeš vjerovati meni a i ne moraš. Možeš vjerovati i ovima koji tvrde da su bili s njom i da im je davala guze, to je tvoja stvar. Ali prava Lucija je samo jedna a oni koji su bili kod nje znaju što se s njom može a što ne, i znaju zašto vrijedi svaki euro koji traži.
 
Nije svaka profesorica na oglasu profesorica Lucija. Tu često dolazi do zabune. Lucija već dugo ne objavljuje oglase
Nćniti ju se može kontaktirati jer ne koristi niti jedan broj koji je prije koristila.
Sad možeš vjerovati meni a i ne moraš. Možeš vjerovati i ovima koji tvrde da su bili s njom i da im je davala guze, to je tvoja stvar. Ali prava Lucija je samo jedna a oni koji su bili kod nje znaju što se s njom može a što ne, i znaju zašto vrijedi svaki euro koji traži.
Lucijin oglas je svaki dan na PO. Vrti se gore na vrhu s ostalim
 
Ajmo ljudi pomognimo jedan drugome i idemo svi udarat to bozanstveno dupe...mislim uzivat u pogledu na guzu ali udarat u drugu rupicu
Ajde da nam lucija opet zazivi na PO i mi svi s njom
 
Pozdrav, ona ima sigurno spremljen moj broj jer sam bio stalni i bili smo si dobri, zadnji put sam bio prosle godine u prečkom i od tad nisam mogo doc do nje vise pa ako te mogu zamolit kao covijek covjeka da joj kazes prek poruke za mene da se cujemo jer me se sjeca sigurno samo spomeni rolanje na jarunu. Tek sam se ulogiro tu u forum pa ako ima privatni inbox javi mi se jer ne znam koristiti ovo https://www.rcl-group.com/erp-sistem/

Pozdrav! Razumijem te. Možeš reći osobi da joj poruka ide od mene.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh