Prodavačice u trgovinama

josip091

New member
Gledajući svakodnevno po Zagrebu (jebao 2 zenske iz ducana u svojih 17 godina dostave po ducanima)..mogao sam sam u vise ali nisam htio..zanimaju me vaša iskustva sa prodavačicama..po meni su sve željne kurca(možda krivo mislim) al javi te ako imate kakvih iskustava
 
Ja sam imo dva takva iskustva.
Prvo sa 20g ona 48 vozio dostave i zapela mi za oko. Malo zezancije pa kava u trgovini sljedeći put u kafiću pa razmijenili brojeve i tako počelo . Dogovor da dođem do nje ona rastavljena i tako povremeno se viđali i družili se tako tri godine. Ona me svašta naučila .
 
A druga samo jednom je opalili u skladištu trgovine jer sam kasnio pa me pričekala preuzela robu i pao spontani poljubac od nje.
Ja uzvratio i tako počela igra u skladištu
 
Ja sam imo dva takva iskustva.
Prvo sa 20g ona 48 vozio dostave i zapela mi za oko. Malo zezancije pa kava u trgovini sljedeći put u kafiću pa razmijenili brojeve i tako počelo . Dogovor da dođem do nje ona rastavljena i tako povremeno se viđali i družili se tako tri godine. Ona me svašta naučila .
I nije ti bila prestara tada?... Ili je dobro izgledala za god? Pitam, jel je velika razlika
 
Znas kaj! Kuzim ove starije kaj rade,ali ove mlade su napljepaljenije nego starije.bila jedna na Jarunu brutalna pička..ko nije pitao nije dobio
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh