Problem s odrzavanjem erekcije s kondomom

Mig

Active member
Zanimaju me vasa iskustva i kako se rjesiti navedenog problema.Znaci ovo mi se desilo skoro sa svakom curom s kojom sam bia.Sve krene dobro(osim ako isto i oral radi samo s kondomom) i odmah cim stavi kondom kroz 1-2 min erekcija oslabi za sigurno 30%.E sad ja nez sto je tocno glavni uzrok tome.S prvom curom s kojom sam bia u vezi cca 2 godine njsam nikad koristia kondom jer uopce ih nisam ni pokusava s 16 god kupiti a kako je ona bila punoljetna popila bi tabletu i sve je bilo u redu.Nakon nje sam pocea korisiti zastitu i odma sam sluzia da mi se nikako ne moze skroz dici tako da bilo kakve poze di bi cura bila gore su pale u vodu.Tako da bilo kakvi savjeti su dobrodosli.
 
Pa i mene steže... I mnogi moji frendovi isto kažu, tak da nisi jedini! Zato nitko ne voli kondome!
 
Yes, it is very possible for you to lose an erection when you wear a condom. The easy solution is you know, change the condoms but I had the same issue and from my experience the problem goes beyond just the condom, meaning that it is psychological
 
Ja imam isti problem, ali to su onda uglavnom durex kondomi ili oni jeftini s lidla, pogotovo ovi s lidla. Prije 10 godina su postojali kondomi trojan s njima nisam imao takve probleme, ali ne mogu ih vise naci mislim da ih nema na nasem trzistu vise. Bilo je u kauflandu prije 3 godine kondome gdje ti gore piše king size, probaj s njima, oni su nesto veci i širi. Ovi kondomi s lidla su mislim da dosta manji od ostalih, jer ne samo da sam gubio erekciju tokom akcije s njima nego mi se događalo i to da mi je prilikom svršavanja ostala sperma u penisu, odnosno prilikom svršavanja nie pucalo van nego je zapelo u penisu i to je onda neugodni osjecaj i tad i poslije. Osjecaj je ko neka jaka upala mokracne cijevi, odnosno pecka u mokracnoj cijevi. A šta se king size kondoma tice nemoj se zavaravat imenom, ne treba ti biti 20 cm da mozes gore stavit, mislim da ti to ima više veze s debljinom nego dužinom. Bipa također ima neke male kondome, ako kaufland nema, znam da je imao prije al sad vise ne znam, onda narucis ili kupis preko sex shopa nekog.
 
Zanimaju me vasa iskustva i kako se rjesiti navedenog problema.Znaci ovo mi se desilo skoro sa svakom curom s kojom sam bia.Sve krene dobro(osim ako isto i oral radi samo s kondomom) i odmah cim stavi kondom kroz 1-2 min erekcija oslabi za sigurno 30%.E sad ja nez sto je tocno glavni uzrok tome.S prvom curom s kojom sam bia u vezi cca 2 godine njsam nikad koristia kondom jer uopce ih nisam ni pokusava s 16 god kupiti a kako je ona bila punoljetna popila bi tabletu i sve je bilo u redu.Nakon nje sam pocea korisiti zastitu i odma sam sluzia da mi se nikako ne moze skroz dici tako da bilo kakve poze di bi cura bila gore su pale u vodu.Tako da bilo kakvi savjeti su dobrodosli.
Kondom mozgu daje signal da đoko mora tad biti jako tvrd, a mozak radi spontano, ne voli pritisak i naredbe :))
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh