Preskupe usluge u Hrvatskoj

Mdugi

Active member
Da li je moguće da ima dovoljno likova u Zagrebu da plaćaju od 80 pa do 200 eura za pola sata ne baš kvalitetnog sexa? Morate znati da će cijene biti strašno previsoke samo zato jer ima dovoljno blentavca koji su spremni izdvojiti velike novce za mizernu uslugu. U Njemačkoj je u FKK klubu cijena sexa 60€ za pola sata.
 
Da li je moguće da ima dovoljno likova u Zagrebu da plaćaju od 80 pa do 200 eura za pola sata ne baš kvalitetnog sexa? Morate znati da će cijene biti strašno previsoke samo zato jer ima dovoljno blentavca koji su spremni izdvojiti velike novce za mizernu uslugu. U Njemačkoj je u FKK klubu cijena sexa 60€ za pola sata.
Pa idi u Njemačku.
Tu budu radile nepalke i indijke za taj sitniš 😄
 
Da li je moguće da ima dovoljno likova u Zagrebu da plaćaju od 80 pa do 200 eura za pola sata ne baš kvalitetnog sexa? Morate znati da će cijene biti strašno previsoke samo zato jer ima dovoljno blentavca koji su spremni izdvojiti velike novce za mizernu uslugu. U Njemačkoj je u FKK klubu cijena sexa 60€ za pola sata.
A gle to ti je isto ko i sa gorivom..
Dok god bude bila potražnja za njim ,cijena ce biti visoka..
Kolika god da je cijena bila visoka ,ljudi su se vozili.
Nitko se nije htio odreci svog luksuza pa da ide javnim prijevozim.

Tak i ovo..

Samo tu je nekolicina cura-zena shvatila da kvalitetnijom uslugom i s mannim brojem i to poznatih klijenata mogu lijepu lovu zaradit.
 
A gle to ti je isto ko i sa gorivom..
Dok god bude bila potražnja za njim ,cijena ce biti visoka..
Kolika god da je cijena bila visoka ,ljudi su se vozili.
Nitko se nije htio odreci svog luksuza pa da ide javnim prijevozim.

Tak i ovo..

Samo tu je nekolicina cura-zena shvatila
da kvalitetnijom uslugom i s mannim brojem i to poznatih klijenata mogu lijepu lovu zaradit.
Sa malim brojem klijenata ne možeš zaraditi veliku lovu. Recimo da imaš 20 klijenata koji će doći 2× mjesečno. To je cca 4000€. Koliko vidim ima oko 50 cura na plavom, sumnjam da svaka ima 20 stalnih.
 
Ja i jesam u Njemačkoj. Čudi me da postoje likovi sa 1500-2000€ plaće koji su spremni dati više od 100€ za pola sata nekvalitetnog sexa.
Mene ne čudi.
Kak mi možemo dati za cipele, kozmetiku i tretmane povremeno, zašto vi muški si isto nebi priuštili nešto za svoj gušt.
Da se nagradite i još usput i drugu osobu nagradite.
Ne budi sebičan, nagradi se i lijepo se provedi, zaslužio si 😄
A to da je nekvalitetan, pa zašto biraš takve neprovjerene?
Rađe daj još malo više love za neku provjerenu i kvalitetnu. A ne neku na kojoj se redaju svaki dsn pa radi prek kurca.
 
Mene ne čudi.
Kak mi možemo dati za cipele, kozmetiku i tretmane povremeno, zašto vi muški si isto nebi priuštili nešto za svoj gušt.
Da se nagradite i još usput i drugu osobu nagradite.
Ne budi sebičan, nagradi se i lijepo se provedi, zaslužio si 😄
A to da je nekvalitetan, pa zašto biraš takve neprovjerene?
Rađe daj još malo više love za neku provjerenu i kvalitetnu. A ne neku na kojoj se redaju svaki dsn pa radi prek kurca.
A gle, meni je satnica rada 15€ neto, ako tebi dam 100€ za pola sata onda jako podcjenjujem sebe. Kaj se kvalitetnih tiče, ajoj, probao sam gotovo sve, teško da bi mogao neku izdvojiti, baš ono reći da je top. 95% njih je mahom ležanje raširenih nogu. Ne trebaju mi one koje moram navoditi.
 
A gle, meni je satnica rada 15€ neto, ako tebi dam 100€ za pola sata onda jako podcjenjujem sebe. Kaj se kvalitetnih tiče, ajoj, probao sam gotovo sve, teško da bi mogao neku izdvojiti, baš ono reći da je top. 95% njih je mahom ležanje raširenih nogu. Ne trebaju mi one koje moram navoditi.
A kaj da ti velim, ak ti je takva plaća, za tebe nije taj sport, ljubavnicu si nađi onda.
Dobro da se mamici nisi požalil da su ti kurve preskupe.
 
A kaj da ti velim, ak ti je takva plaća, za tebe nije taj sport, ljubavnicu si nađi onda.
Dobro da se mamici nisi požalil da su ti kurve preskupe.
A da, blago vama koje imate klijente poslovnjake koji stvaraju veliku lovu. Mislim ono, ahahahahaha. 3000€ plaća je duplo veća od plaće klijantele koji sexaju cure sa plavog. Mene čudi što su spremni na toliko odricanja za pola sata bezveznog sexa sa curama koje uglavnom lažu o godinama, izgledu, stavljaju lažne slike, a za oralno misle da je kvalitetno ako usne naslone na penis i mahnito natežu kožicu rukama.
 
Nitko te ne tjera da ides, to sto ne mozes priustiti su posljedice tvojih zivotnih odluka, mozes otic u Mađu uvijek za 60€ sat, a lose budu oko 40-ak, a to sto muljaju, uvijek se mozes okrenuti i otici.
 
Nitko te ne tjera da ides, to sto ne mozes priustiti su posljedice tvojih zivotnih odluka, mozes otic u Mađu uvijek za 60€ sat, a lose budu oko 40-ak, a to sto muljaju, uvijek se mozes okrenuti i otici.
Naravno da me nitko ne tjera, čudim se recimo tebi koji zarađuješ 1500€ a nemaš problema da platiš lošu uslugu pola sata 100€. Varati ljude i oduzimati im vrijeme nije lijepo, ako to radiš u legalnom poslu završiš u zatvoru.
 
Koliko sam srećan što se otvorila ova tema… sad imamo gde slati ove što svako malo kukaju da im je skupo, bolje nek se ovde sa istomišljenicima tapšu po ramenu nego što zagađuju sve teme istim kmečanjem.

Dečki, ako organizujete neki protest protiv visokih cena, možda klečanje na trgu dok kurve ne spuste tarifu - javite da organizujemo podršku 😂
 
Koliko sam srećan što se otvorila ova tema… sad imamo gde slati ove što svako malo kukaju da im je skupo, bolje nek se ovde sa istomišljenicima tapšu po ramenu nego što zagađuju sve teme istim kmečanjem.

Dečki, ako organizujete neki protest protiv visokih cena, možda klečanje na trgu dok kurve ne spuste tarifu - javite da organizujemo podršku 😂
Ajoj, žalim te. Ako misliš da je ok što te pljačkaju i varaju, ajoj, dođi da te zagrlim. Bez brige, ja se sasvim sigurno neću dati pljačkati, nisam pao s kruške da platim skroz nekvalitetan sex pola sata 100€ sa nekim tko je totalni antitalent za sex. Tebi podrška, slobodno im ostavi i napojnicu barem 50 eura. To što radiš za 5 eura po satu, a jebi ga sad, treba biti baja.
 
Sa 400 kuna na 100 eura. Mislim ono, obzirom na kvalitetu usluge, mentalno stanje, godine i izgled pružateljica usluga i 400kn je puno. Sretno svima koji nemaju problema s tim da ga pljačkaju. Ovo je otvoreni forum i slobodno se postavi tema, jebi ga.
 
Cena i kvalitet nisu nužno povezani.
Sex plaćam i osetno više od tih 100e, ali baš retko naletim na nekvalitetnu uslugu. Izveštio sam se da prepoznam šta od koga mogu dobiti, obavim kvalitetan razgovor pre nego se bacimo na akciju a dosta čitam i forum pa upoređujem iskustva.

Dakle, saberi se pa odluči šta te žulja: kvalitet usluge ili cena?
Ako je sex problem, ovde možeš naći mnogo tuđih iskustava pa vidi koje bi tebi pasalo. Opet, nijedna cura nije mađioničar i ne može napraviti mahagoni od komada bukve 😂 ako ne znaš posao ili ne umeš da objasniš/pokažeš šta želiš, to moraš sam da rešiš.
Ako je cena problem, ili smanji kriterijume ili zaradi.
 
Cena i kvalitet nisu nužno povezani.
Sex plaćam i osetno više od tih 100e, ali baš retko naletim na nekvalitetnu uslugu. Izveštio sam se da prepoznam šta od koga mogu dobiti, obavim kvalitetan razgovor pre nego se bacimo na akciju a dosta čitam i forum pa upoređujem iskustva.

Dakle, saberi se pa odluči šta te žulja: kvalitet usluge ili cena?
Ako je sex problem, ovde možeš naći mnogo tuđih iskustava pa vidi koje bi tebi pasalo. Opet, nijedna cura nije mađioničar i ne može napraviti mahagoni od komada bukve 😂 ako ne znaš posao ili ne umeš da objasniš/pokažeš šta želiš, to moraš sam da rešiš.
Ako je cena problem, ili smanji kriterijume ili zaradi.
Ahahahahahaha, analitičar, bogati. I još k tome bogati analitičar. Ahahahahahaha, takve baje su mi najjače, kladim se da su u debelom minusu. Naravno da su cijena i kvaliteta nekompatibilni. Jedno je impotencija, drugo nekvalitetna usluga, al tebi je to očiti nejasno. Impotentni ne dolaze na sex za lovu, bogati, pa kaj da da lovu ak nemre obaviti posao. Ako ženi koja je u prostiticiji 10g treba naglasiti da se kod oralnog ne trebaju upotrebljavati ruke onda bolje da promijeni posao. Jebi ga, ja sam zahtjevan klijent, nisam budaletina da bi plaćao nešto što ne valja. Ti plati koliko god želiš, ipak si baja.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh