Prerana ejakulacija

Recimo meni treba dugo. Ja mogu i 2 h a da ne svrsim jednom sam nakon 1h i 58 min uspio i to jedva
 
Nema veze sto svrsis, brzo.
Mazni ju vise puta i bok. Svaki drugi put ces ju dulje.
I da, nemoj se toliko mentalno napaljivat.
Toliko se uzbudis i prepustis u glavi da ti je to najveci problem.
Ostani malo, kako bih ti rekao, suzdrzan.
 
Nema veze sto svrsis, brzo.
Mazni ju vise puta i bok. Svaki drugi put ces ju dulje.
I da, nemoj se toliko mentalno napaljivat.
Toliko se uzbudis i prepustis u glavi da ti je to najveci problem.
Ostani malo, kako bih ti rekao, suzdrzan.
Mislim da je stvar u glavi .
I ja sam imao taj problem i naiso na jednu zenu s kojom imam povremene susrete i ona mi pomogla .Treba puno pricat i bit otvoren.
Sad mi kaze da sam masina .
Mogu jebat dugo a mogu i svrsit 3 puta u sat vremema .
Sve se svodi na komunikaciju i psihu.
Bar ja tako mislim.
 
Ljudi nekad sam imao taj problem i strah me bilo
Dobio sam savjet i pomaze
Jednosravno kad si blizu pomislis na kredit na racune sjebes misli na nesto drugo neki problem i pomaze
Kakva hemija i trovanje
 
Mislim da je stvar u glavi .
I ja sam imao taj problem i naiso na jednu zenu s kojom imam povremene susrete i ona mi pomogla .Treba puno pricat i bit otvoren.
Sad mi kaze da sam masina .
Mogu jebat dugo a mogu i svrsit 3 puta u sat vremema .
Sve se svodi na komunikaciju i psihu.
Bar ja tako mislim.
Ta bi mogla pomoći i meni 😂😂
 
  • Like
reagiranja: Grk
Ta bi mogla pomoći i meni 😂😂
Kazem ti to je do psihe
Ja stvarno volim sex bas bas i mogu stalno al jebem ti 3 minute
I onda dobijem savjet i ide to predigra pa guzenje pa vino casa pauza pa opet i ppet i opet
Ali da neb sjebo stvar sjetim se problema nekog evo recimo servis na autu lanac 2200 eura
Kad ti to padne na pamet nemos svrsit nema sanse 😂😂😂
 
Nema veze sto svrsis, brzo.
Mazni ju vise puta i bok. Svaki drugi put ces ju dulje.
I da, nemoj se toliko mentalno napaljivat.
Toliko se uzbudis i prepustis u glavi da ti je to najveci problem.
Ostani malo, kako bih ti rekao, suzdrzan.
Iskustvo od prije par tjedana... Nisam bio s nikim pa jedno 2 god. (teško oporavljanje od nekoga koga voliš) pa rek'o idem probat. Oral...svršio za 2-3 min. I upravo to o čemu pričate...opet oral pa da krenemo sa seksom....pokušao mislit na koješta samo da mi se ne bi opet ponovilo da brzo ne svršim. Na kraju ispalo da mi se taj drugi put nije ni digo kak spada tak da sam, praktički bacio pare bezveze... Žena je fakat bila ok (očito phiholog za te stvari, lol) Ok, i godine rade svoje jer nemam vise 20, a i moja greška kaj ju nisam zvao bliže da se malo igram s njenim "stvarčicama". Al točno, kad si previše uzbuđen svršiš prerano, a i kad si u mislima negdje drugdje može se desit nekaj k'o meni. Uostalom nov sam u svemu ovome pa tu psiha igra jebenu ulogu. Uglavnom, istražujem jel to uopće za mene.... Pozdrav!
 
E to je ok sa curom ili ženom... al ak imaš uvjet svßit jednom il dvaput, kaj onda?
Jesi probao dogovorit da uzmeš jedan h i da ne gleda kolko puta svršiš. Pod presingom nećeš nost postići odnosno postići ćeš kontra efekt. Eto primjer škola kad sam pisao matematiku i reko joj moram napisat za 5 dobio sam 1. Kad sam piso ispravak onda sam iso boli me kurac ocu ispravit na 2,3 kako bude bit će i tada sam ispravio na 4 falio mi bod do 5.
 
Jesi probao dogovorit da uzmeš jedan h i da ne gleda kolko puta svršiš. Pod presingom nećeš nost postići odnosno postići ćeš kontra efekt. Eto primjer škola kad sam pisao matematiku i reko joj moram napisat za 5 dobio sam 1. Kad sam piso ispravak onda sam iso boli me kurac ocu ispravit na 2,3 kako bude bit će i tada sam ispravio na 4 falio mi bod do 5.
Pa upravo sam o tome pisao i to i tražim, al mi još nitko nije odgovorio,(osim jednog člana). Neku koja nema uvjeta kao zadnji put di sam bio. U pol sata jedno, u sat dva svršavanja..
 
Ekipa...Našao rješenje🤣🤣🤣. Fakat je stvar psihe i glave...Uglqvnom,sa ženom ista stvar,malo ubodem i svršim...Ali sam upoznao jednu crnku s kojom se povremeno vidim i po pola sata udaram kao idiot...Kaže mi da sam sex mašina,a da njezin muž mi nije ni do koljena...Možda i moja žena kaže nekome isto🤣🤣. Uglavnom,ko ga jebe,imam se gdje izdivljati...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh