Prerana ejakulacija

Puno drkaj :) šalim se... nema tu riješenja, mislim ima, kao medicina ima odgovor ali nije to to, ima i nuspojave. Sve je u glavi... Vjerovatno se uzbudiš previše jer glorificiraš p...u :) Mentalne vježe jedino...
 
Ljudi moji, ja kad dirnem onu žensku stvar, ja poludim... U braku sam sa ženom 8 godina, ali stvar ista... Ali kad maznem kamagru, 2-3puta česnem, i ženi je to čudno😂😂😂
 
Ljudi moji, ja kad dirnem onu žensku stvar, ja poludim... U braku sam sa ženom 8 godina, ali stvar ista... Ali kad maznem kamagru, 2-3puta česnem, i ženi je to čudno😂😂😂
Rekao sam ti, sve je u glavi :) ako ne mozes sam, a ocito ne, jer 8 godina je dug period, probaj sa nekim terapijama... Sigurno nisi jedini i sigurno je to u jasem društvu organizirano, znam da je tabu, jer mi Hrvati smo najveci jebači na svijetu :))

Svaka tableta, gel ili nesto trece medicinski ti utječe na zdravlje, suženje i proširenje krvnih žila itd... pa ti je povecan rizik od srčanih bolesti kako stariš... Priroda je sve riješila...

A mozda nije loš pristup pokušati sa drugim damama pa mozda i to riješi problem... nije cuckold pojam nastao eto bzvz :)
 
Pokušao i s drugim ženama, bar jedno 15 u ovih 8 godina, ali pomaka nema... Jbg, nema tu tabua, tako ke kako je, priznam i Amen... A ovi što taslače po sat vremena, mislim da lažu na veliko...
E jbg... onda ne znam... mozda je to tako, da se i sa tim zivjeti :) ali da, naravno da lažu... ja sam najduže kada sam popio koju... ne napio se, već lagano stanje pripitosti... e to je znalo trajati, ali ovisi puno toga i o ženi... to je kao tango :)
 
Pokušao i s drugim ženama, bar jedno 15 u ovih 8 godina, ali pomaka nema... Jbg, nema tu tabua, tako ke kako je, priznam i Amen... A ovi što taslače po sat vremena, mislim da lažu na veliko...

Ne zamaraj se, već se opusti i ne misli na to.
Uživaj, izbaci svrsavanje iz glave.
Probaj vježbati sa ženom.
Laganiji sex, pauzice, opusti mozak i diši.
To je većinom stvar psihe, odi kod psihologa ili psihijatra na razgovor.
I da, seru ti što kažu da udaraju cijelu noć da ne svrše ili ne znam koliko.
Prosjek pentracije je nekih 7min
Ubaci puno predigre, maženja i sve polagano.
 
Ne lazemo svi. Rekord mi je oko 2 sata bez prestanka, jedva svrsio na kraju. Srecom popravilo se stanje , sad normalno svrsavam max do 40 min , a mogu i za 10 :p
 
Ne koristim tablete nego samo snažni udarac po mojoj guzici tako da bude sve crveno, i eto ga drmam dalje ko da nema kraja. Čista logika i konja podbodu da ide brže :)
 
Kad sam bio mlađi taj sam problem riješio sa određenim kondomima koji imaju u sebi lagani sedativ pa ti kurac ne bude toliko osjetljiv. Imaš od Durexa Performa, a imaju i drugi proizvođači svoje verzije pa malo prouči. To ti je riješenje 100%, probaj.
 
stud delay spray - kod velesajma. par špriceva 30 min prije. produžuje na željeno vrijeme.
meni funkcionira. ali ima okus pa malo pažnje kod orala
 
stud delay spray - kod velesajma. par špriceva 30 min prije. produžuje na željeno vrijeme.
meni funkcionira. ali ima okus pa malo pažnje kod orala
Da li si isprobao dapoxetin?

malo guglaj- jedina priznata tvar za odgodu ejakulacije. I sam sam brzopotezni ali ovo je super. Ovisi kad je čovjek vise uzbuđen.

javi mi se u inbox ako te vise zanima.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh