Prekid zbog bahatosti

Damgreg

Active member
Je li itko od vas kada za vrijeme susreta odustao od djevojke zbog njene bahatosti i tražio od nje da mu vrati novce ili bar dio novca?
 
Je li itko od vas kada za vrijeme susreta odustao od djevojke zbog njene bahatosti i tražio od nje da mu vrati novce ili bar dio novca?
ja, ak me ne dočeka s osmjehom ili me odradjuje mehanički ne da mi se uopće jebat. Ovisi kaj voliš i tražiš od ženske. Ja tražim ženske koje vole svoj posao ili barem dobro glume.
 
Dobro ne mora se ona sad smješkati, dovoljno je da mehanički odradi posao jer je to ono za što si ju ti u biti platio.

Što se tiče smješkanja.
Te cure bi u biti trebale biti ljubazne i pružiti kupcu dobar osjećaj. One bi u biti trebale biti zavodnice koje znaju manipulirati muškarcima i pružiti im dobar osjećaj bez da same rade nešto što ne žele. To su u biti odlike dobre radnice u ovom poslu. Pogotovo kad se uzme u obzir kolike novce primaju.

Međutim, ono o čemu ja pričam je to što imaš određene cure koje znaju biti bahate. Vrijeđati bez opravdanog razloga jer je to njima normalan način komuniciranja. Počnu ti prepričavati neke svoje probleme i gnjave te s time. Deru se na tebe zbog nekakvih sitnica. Benigne stvari im dižu živac.
Takvih cura nema puno i većina nas zna točno tko su one.

Na njih sam mislio.
 
Dobro ne mora se ona sad smješkati, dovoljno je da mehanički odradi posao jer je to ono za što si ju ti u biti platio.

Što se tiče smješkanja.
Te cure bi u biti trebale biti ljubazne i pružiti kupcu dobar osjećaj. One bi u biti trebale biti zavodnice koje znaju manipulirati muškarcima i pružiti im dobar osjećaj bez da same rade nešto što ne žele. To su u biti odlike dobre radnice u ovom poslu. Pogotovo kad se uzme u obzir kolike novce primaju.

Međutim, ono o čemu ja pričam je to što imaš određene cure koje znaju biti bahate. Vrijeđati bez opravdanog razloga jer je to njima normalan način komuniciranja. Počnu ti prepričavati neke svoje probleme i gnjave te s time. Deru se na tebe zbog nekakvih sitnica. Benigne stvari im dižu živac.
Takvih cura nema puno i većina nas zna točno tko su one.

Na njih sam mislio.
Eto...Tebi je dovoljna mehanika, meni nije. Svatko traži nešto drugo, neki i plaćaju da ih se ponizava. Prava profesionalka će se ponašati kako ti želiš a to ćeš i platiti. Obzirom da je kod nas prostitucija ilegalna rijetko ćeš naletiti na pravu profesionalku pa sve ovisi o dobroj volji i osobnim preferencijama. Čast iznimkama.
 
Takva je ona mala kim25 bahata pocne pizdit zbog nekih sitnica totalno nebitnih probao s njom ostvariti neku normalnu komunikaciju ali to nije bilo moguce...bahata i drska misli da je ona najbolja na svijetu...
Izgled joj je stvarno top usluga vrhunska ali njeno ponasanje prije i nakon akcije nula
Jednostavno mi nije sjela nikako...
S obzirom koliko sam joj placao za seks trebalo je i ponasanje biti na nekom ok nivou ali je pokazala da je obicna seljakusa
 
ja sam jednom Poljakicu poslao u k... prvo bahata je za poludit (ali to niije ništa novo), sere mi da sam pre visok da mi nemože normalno pušiti, onda je uhvatim za sisu pa sere da što je diram kao da nikad nisam vidio sisu, onda ono njeno klasično prostačenje boga plus taj put je bila i pijana. nakon 15 min. pušenja samo sam se pokupio i otišao
 
Neznam tko jos uopce ide kod te poljakice...
Bezobrazna drska zivcana umisljena puna sebe previse naplacuje za svoje usluge em je debela i ne lici na nista
 
Ona dominantna boginja i joker dama dali je to jedno te ista zenska pa ima 2 oglasa ili su to 2 zenske koje nemaju veze jedna s drugom
 
Prvi okret na vratima je bio najtezi.
Nakon one babe s pepeljarama ,reko sam sebi nikada vise.
I od tada ,svako veliko odstupanje od onoga sto je na slikama ,okret i cao ..

U neka stara doba ,prvo je bio samo oral.ako je to dobro odradeno ,vracao sam se ako ne, jebes u ono doba 150-200kn. Vise se nikada nisam vracao
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh