Policija

marko97

New member
Jel se nekome desilo da je policija pozvonila na vrata, i nakraju su ušli jer ih je ženska pustila, dok ste bili kod neke?
 
Nemas ti sta tu ne pustit jednom su dosli na vrata zbog svade sa zenom on im poceo srat di im je nalog i oni ga presavili i srusili na pod
 
frende, nemoj meni pricati o praksi, mislim, znaš na kaj mislim;)
Normalno ako se radi o obiteljskom nasilju koje je u tijeku, ili ako se događa neka radnja kojom se neposredno ugrožavaju osobe ili imovina ili ako postoje indicije odnosno činjenice koje ukazuju da bi se nešto slično moglo dogoditi policija može ući u stan ili prostor bez naloga.
 
Normalno ako se radi o obiteljskom nasilju koje je u tijeku, ili ako se događa neka radnja kojom se neposredno ugrožavaju osobe ili imovina ili ako postoje indicije odnosno činjenice koje ukazuju da bi se nešto slično moglo dogoditi policija može ući u stan ili prostor bez naloga.
Ne moze, mislim moze ali onda sve pada na sudu. Kakve su ovo gluposti, policija na zalost ne rijesava debile koji su 100x pretukli zenu i kasnije je i ubili, sad ce obilazit kurve kad je klijent unutra. Rekao bi da svakako znaju prioritete kad bi to bilo istina
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh