Ozbiljna veza i brak zavrsili razvodom..

  • Začetnik teme Aster_deleted
  • Datum pokretanja
I stari su nekad bili novi....
A u ovom hobiju nisam bas ni nov, jedino bi tebi bio nov.
Kako god, mozes me razuvjerit i ne moras :)
Moja ponuda stoji.
 
I da covjeku odgovorim na temu, vec kad je zaspemana....
Meni bi vjerovatno smetalo kad bi znao da mi je dragu bubalo cijelo selo.
 
Ja sam mislila da ce mi smetat sto mi je dragi pojebao 98,5 plavog oglasnika osim sarmantne dame i dubokog grla vjerojatno pa vidis da mi ne smeta...
Jos sam tu..
Svaki sadista nadje svog mazohistu, sto bi patak rekao...
 
Ma kazem, kao svi ju znaju a na kraju to bude troje ljudi. Nove ne prima.
Mozda je to izgovor jer je fake.
Mogli bi napravit anketu da vidimo tko stvarno pozna SIG :p
 
Poznavao sam jedan par iz naslova. Uglavnom ova tema mi je zanimljiva i dosta sam razmisljao o tome buduci da sam imao iskustva vezano za ovo pitanje kao i neki moji prijatelji. Uglavnom sretan par gdje prsti ljubav i sreca barem tako su izgledali. Sve je zavrsilo brakom i potom razvodom nakon sto je doticni saznao da mu je preko drage proslo i selo i grad uglavnom peta padobranska divizija. Bit price je da mu ona nije nista govorila dapace bio je drugi u njenom zivotu. Znam da ima puno ekipe ovdje koja kaze sto je bilo bilo je i idemo dalje, ali nekima takve stvari tesko padaju i ne mogu se s tim pomiriti osobito ako druga strana nije iskrena. Doticna je cak imala na mailu i fotke gdje dudla nekome koje je on slucajno iskopao. Sada ovaj forum ne potice moralne vertikale ali mene zanima da ste vi u vezi ili braku s takvom bili presli preko toga jer i sami niste moralni i tamburali ste sve i svasta ili bi vezu instant okoncali? Neki kazu proslost se ne pita i uvijek si drugi. Drugi kazu bitna je. Mene osobito smeta. Nisam moralna vertikala ali ako si iskren i kazes a ne lazes valjda ocekujes isto. Najbolje je sto on nije na njoj nista skuzio ni ponasanjem niti icim te samim time nije mogao vjerovati dok se konkretno nije uvjerio. Zamima me vase misljenje na ovu temu. Vidjam se s jednom curom koja je u ozbiljnoj vezi. To ozbiljna veza mi je osobito zanimljivo a jebe se samnom i sve pet. Doista teska tematika i problematika. Predpostavljam da imate dosta iskustava i vase misljenje me zanima.
Ljudi su cudnovata stvorenja, i nema na ovom svitu dva ista, bas kao ni dvije iste situacije.
Brakovi su se raspadali i radi puno manjih stvari, (znam iz osobnog iskustva), i opstajali unatoc puno gorim stvarima. Na kraju ovisi o samoj osobi, kakav ima pogled na svijet i pogled na određenu osobu, jer za tebe npr ponasanje jedne zene moze proci, a isto takvo kod druge nikako ne prolazi. I najgore ti se mucit i brinit u zivotu oko stvari na koje nemozes utjecat. Upoznas curu koja se izivila i sad je tebi divna, ili divnu koja se nakon nekog vremena odluci iziviti.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh