OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Cura spaljena u glavi. Spremna za hospitalizaciju.
Točno.

U oglasu je pravo ime i prava fotka s licem. Na prvu sam pomislio da joj je netko pokupio to s društvenih mreža, ali nije - sama je stavila sliku s licem i pravo ime u ovakav oglas iako živi u gradu < 35000 stanovnika u kojem svako svakog zna.

Na području VK i okolice malo tko ne zna za nju. Jedno vrijeme se vucala u društvu s Karimovićkom, ali je čak i Karimovićka digla ruke od nje jer je mala toliko spaljena da je Karimovićka mislila da se bruka s njom u društvu (a nije baš da Karimovićka ima nešto srama).

Mala je izgorila skroz. Psihički je jednostavno oduvijek bila u banani, a onda se još više dotukla s drogom.
 
Točno.

U oglasu je pravo ime i prava fotka s licem. Na prvu sam pomislio da joj je netko pokupio to s društvenih mreža, ali nije - sama je stavila sliku s licem i pravo ime u ovakav oglas iako živi u gradu < 35000 stanovnika u kojem svako svakog zna.

Na području VK i okolice malo tko ne zna za nju. Jedno vrijeme se vucala u društvu s Karimovićkom, ali je čak i Karimovićka digla ruke od nje jer je mala toliko spaljena da je Karimovićka mislila da se bruka s njom u društvu (a nije baš da Karimovićka ima nešto srama).

Mala je izgorila skroz. Psihički je jednostavno oduvijek bila u banani, a onda se još više dotukla s drogom.
Zasto se onda ne javlja na telefon 😅
 
Ja danas bio kod nje bila je i Natasa obje sam jebao za 200 eura. Olja mala crven kosa jako dobro dupe obje puse bez kondoma.
Docek u seksi donjem vesu obje i rade sve poze jedna drugu izmjenjuju seks za ocjenu 10 isto i pusenje.
Jel su ljepe u licu i da li su debele?
 
Bolje se maknuti od toga , problem je veliki u glavi, narkomanka

Prije mjesec dana je bio njen video kako joj guraju bezboj palicu u guzicu
cak kazu da ima i jos nekih videa al to nisam imo zeludac pogledat

BOLJE IZBJECI AKO NEZELIS BOLEST

Bolje se maknuti od toga , problem je veliki u glavi, narkomanka

Prije mjesec dana je bio njen video kako joj guraju bezboj palicu u guzicu
cak kazu da ima i jos nekih videa al to nisam imo zeludac pogledat

BOLJE IZBJECI AKO NEZELIS BOLEST
Ionako se ne javlja
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh