OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Prijatelju po zadnjem popisu stanovništva u Koritni ima manje od 800 ljudi tako da ne znam zašto pitaš ovakve gluposti i spamaš forum. Sretno u pronalasku pičke
Ne spamam, neg mi to dopizdilo jel ima koja iz Belog jel i.a koja iz Djakova jel ima koja iz Nasica a niko da neku recenziju ostavi. Kontam sistem udice pa mu se mozda koja javi al forum se sveo na jel ima koja. Isprika samo za Koritnu.
 
Tog covjeka treba samo ignorirati,uopce me treba obracati paznju na njega,pa nek prica sam sa sobom. Pa bude odustao,malo je naporan,takve ljude ignorirati opcenito u zivotu,itjt oni se time hrane kad se drugi zivciraju,ili mu odgovore ili se oce svadat itd ucinkovit lijek ignor itjt :)
 
Tog covjeka treba samo ignorirati,uopce me treba obracati paznju na njega,pa nek prica sam sa sobom. Pa bude odustao,malo je naporan,takve ljude ignorirati opcenito u zivotu,itjt oni se time hrane kad se drugi zivciraju,ili mu odgovore ili se oce svadat itd ucinkovit lijek ignor itjt :)
Čuj faco od formata,vidim da okolo po forumu izigravaš baju,a u životu si obična mala pičkica,skrivena u mišju rupu,provjereno:sneaky:
 
Dečki pitanje
Zna li tko gdje je nestala lucijana mandic iz jelisavca
Netko će ju znat sigurno, bila je na badoo sigurno 5 godina, Luci se zvala
Crna kosa, naočale, sise i dupe savršeno za nas koji volimo punije
Jebala se savršeno
Nekad je tražila neki poklon kao ali većinom iz njenog zadovoljstva
Skroz luda mala
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh