OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Pisanje zareza uz veznike:

· NE

  • sastavni – ne piše se zarez (ispred i, pa, te, ni, niti)
  • rastavni – ne piše se zarez (ispred ili, ili – ili, bilo – bilo)
  • uzročni – ne piše se zarez (ispred jer, ako rečenice jesu čvrsto vezane)


· DA

  • suprotni – uvijek se piše zarez (ispred a, ali, već, nego, no)
  • isključni – uvijek se piše zarez (ispred samo, samo što, tek, tek što, jedino, jedino što)
  • zaključni – uvijek se piše zarez (ispred dakle, zato, stoga)
  • uzročni – uvijek se piše zarez (ispred jer, ako rečenice nisu čvrsto vezane)
· veznici zavisnih rečenica

§ odnosne zamjenice (ispred tko, što i dr.)

§ prilozi (ispred kamo, kada i dr.)

§ veznik (ispred da, ako, iako i dr.)

· NE u gramatičkom poretku rečenica (glavna + zavisna) – ne piše se zarez

· DA u inverziji rečenica (zavisna + glavna) – uvijek dolazi zarez
;)
Je, u pravilu se ne piše zarez ispred "te", ali u ovom konkretnom slučaju zarez ide jer se ispred "te" nalazi apozicijska surečenica koja se odvaja zarezom od glavne surečenice. Evo objasnjenje ako te baš zanima: http://gramatika.hr/pravilo/apozicijske-recenice/105/
 
Jel bio tko,jel ima koja,ne znam zašto se pravdaš kurvetino raspala,zvučiš nezaposleno itd,itd .Lik ,vidi se prštiš od inteligencije.Nego, zašto te istina boli.U svojim postovima si se pokazao kao mentalno podkapcitiran,a kada nemaš argumenata vrijeđaš.Jadan si i meni je tebe iskreno žao.Želim ti da ti netko napiše recenziju,pa da veselo drkaš i poklopiš se ušima.
Ja jadan, a ti vrijeme provodis citajuci povijest mojih komentara🤣
 
Da bih ti davao argumente bi trebala postojati neka rasprava , a rasprave nema nego me samo zanimalo koliko je lagano isprovocirati debila da se svadja sam sa sobom
 
Oko dogovora me malo drkala ali ajde dobro. Prošlo pola sata napokon mi odgovorila za točno mjesto di se nalazi. Otvori cura vrata, a ono imam šta gledat. Cura nekoliko godina više i nekoliko kilograma više, ali je bila nekakve pozitivne energije i bila je nasmijana. Pošto nije bila kao na slikama, zahvalio sam joj se i otišao. i onda dogovorio s ovom.
Cura je sa slika, doček pozitivan. Puši cura s kondomom iako sam opro kurac. Igra se s njim kao da je dildo. Sex je ok, tjelo dobro, guza malo masnija ali po mom odlična, sise su isto dobre.
Ukratko cura je super i bilo mi zanimljivo.
 
Pa jel ovim svima kurvama Pise na čelu koju bolest imaju ?
Jel bilo koja cura koju pokupis u gradu ne moze imati HIV ?

Uzmi primjer imam djevojku i to sve ali u međuvremenu kresnem Mercedesu , dobijem HIV
I prenesem ga svojoj curi

Itd... Itd...
Kad bi se tako sirilo onda bi u svijetu od 7 milijardi ljudi, 6,5 imalo HIV pozitivan status
Globalno ti sidu ima oko 50 milijuna ljudi. Samo da znaš. Virus ti ne možeš odma ni primjetit. Tek neki otkriju nakon par godina.
 
Pa ti stvarno ne shvaćaš koliko si jadan i mentalno ograničen,meni je tebe stvarno žao.😭
Učlanjen prije mjesec dana da bi tu trolao ljude. Ovo nije forum za to. Ako hočeš nekog trolat odi drugdje. A kako gledam šta pišeš vjerojatno si bio tu pod nazivom bull 12, i njega sam blokiro jer pričo gluposti. Sigurno si opet tu napravio profil pod drugim imenom da bi opet zajebavo. Misliš da me boli kurac šta tu pišeš? Ne, lega, ne zanimaš me. Očito da je tu kod tebe ili neka osobna stvar ili si poremečen. Prije bi reko ovo drugo.
 
ne znam zašto mene napadaš , ja sam svoja iskustva iskreno prenio , ne znam za ddd2 , samo po riječima nekih dama , dugo sam u ovom , ajmo reci , poslu , nemam ženu od rata i nisam se više ženio , praznim se kod ovih naših i u mađi dok je bilo blizu , nisam virtual , provjeri kod cura koje sam naveo , ali zar je to razlog razjebati forum i da nisam iz Osijeka ali najbliže mi je Osijek , a nema te koju jebeš da ne možeš dobit neku SPB , redovno se testiram , nisam imao nikad ni najmanji problem i ako uvijek koristim zaštitu , a sad nestajem odavde jer ne želim raspravljati ni odgovarati , pozdrav gospodo jebači , i puno pičaka vam želim , posebno ovih izoperiranih brazilki , LP , i da nisam pismen , pa oprostite na gramatici
Zajebi deda ovog nevinog dječaka. Taj još pičke nije vidio, samo trola tu.
 
Oko dogovora me malo drkala ali ajde dobro. Prošlo pola sata napokon mi odgovorila za točno mjesto di se nalazi. Otvori cura vrata, a ono imam šta gledat. Cura nekoliko godina više i nekoliko kilograma više, ali je bila nekakve pozitivne energije i bila je nasmijana. Pošto nije bila kao na slikama, zahvalio sam joj se i otišao. i onda dogovorio s ovom.
Cura je sa slika, doček pozitivan. Puši cura s kondomom iako sam opro kurac. Igra se s njim kao da je dildo. Sex je ok, tjelo dobro, guza malo masnija ali po mom odlična, sise su isto dobre.
Ukratko cura je super i bilo mi zanimljivo.
Za ovu prvu potvrđujem. Nije takva kako izgleda na slikama.
 
Pisanje zareza uz veznike:

· NE

  • sastavni – ne piše se zarez (ispred i, pa, te, ni, niti)
  • rastavni – ne piše se zarez (ispred ili, ili – ili, bilo – bilo)
  • uzročni – ne piše se zarez (ispred jer, ako rečenice jesu čvrsto vezane)


· DA

  • suprotni – uvijek se piše zarez (ispred a, ali, već, nego, no)
  • isključni – uvijek se piše zarez (ispred samo, samo što, tek, tek što, jedino, jedino što)
  • zaključni – uvijek se piše zarez (ispred dakle, zato, stoga)
  • uzročni – uvijek se piše zarez (ispred jer, ako rečenice nisu čvrsto vezane)
· veznici zavisnih rečenica

§ odnosne zamjenice (ispred tko, što i dr.)

§ prilozi (ispred kamo, kada i dr.)

§ veznik (ispred da, ako, iako i dr.)

· NE u gramatičkom poretku rečenica (glavna + zavisna) – ne piše se zarez

· DA u inverziji rečenica (zavisna + glavna) – uvijek dolazi zarez
;)
Zapratite me za više savjeta hahaha
Hajde barem nešto pametno ovdje, ekipa je pukla od jebice,nejebice ili nekih drugih siptoma. Daj sada ije,je,č,ć pa da zaokružimo priču 😁
Ova tema je otišla u krivom smjeru, zato su svi u telegram grupi više manje.
dd2 čovjek uvijek davao provjerene recenzije, privatno odgovarao na poruke kao i Lucifer. Ekipa koja napada navedene ima očiti problem u glavi. Svuda ima budala, ali kod nas je centrala.

Recenziju ovdje moju više nećete vidjeti. Kakvih likova i glupih komenatara ovdje ima u zadnje vrijeme je nevjerojatno, a bila je baš fina i opuštena tema uz koju sam se znao i lijepo nasmijati.
Pozdrav ekipi s telegram grupe. Pozivam dd2 i Lucifera da se priključe grupi jer su rijetki aktivni i hoće prenijeti informacije koje koriste nama koji tražimo informacije ovdje.
Ekipi koja prenosi informacije pimpovima, kurvama, policiji i sličnima poručujem da su jadni beskičmenjaci i nek idu tucat kamen ili nešto korisnije za promjenu.
 
Zapratite me za više savjeta hahaha
Hajde barem nešto pametno ovdje, ekipa je pukla od jebice,nejebice ili nekih drugih siptoma. Daj sada ije,je,č,ć pa da zaokružimo priču 😁
Ova tema je otišla u krivom smjeru, zato su svi u telegram grupi više manje.
dd2 čovjek uvijek davao provjerene recenzije, privatno odgovarao na poruke kao i Lucifer. Ekipa koja napada navedene ima očiti problem u glavi. Svuda ima budala, ali kod nas je centrala.

Recenziju ovdje moju više nećete vidjeti. Kakvih likova i glupih komenatara ovdje ima u zadnje vrijeme je nevjerojatno, a bila je baš fina i opuštena tema uz koju sam se znao i lijepo nasmijati.
Pozdrav ekipi s telegram grupe. Pozivam dd2 i Lucifera da se priključe grupi jer su rijetki aktivni i hoće prenijeti informacije koje koriste nama koji tražimo informacije ovdje.
Ekipi koja prenosi informacije pimpovima, kurvama, policiji i sličnima poručujem da su jadni beskičmenjaci i nek idu tucat kamen ili nešto korisnije za promjenu.
Brate, ma iskreno koga briga kako netko piše. To je forum. Bitno je da ljudi izraze ono što misle i eto. Imam osiječaj nekad kao da mi je tu na forum došao učitelj iz hrvatskog jezika pa me jebe tu. Samo pišite i gotovo. Bitno da se da pročitat i razumit.
 
Brate, ma iskreno koga briga kako netko piše. To je forum. Bitno je da ljudi izraze ono što misle i eto. Imam osiječaj nekad kao da mi je tu na forum došao učitelj iz hrvatskog jezika pa me jebe tu. Samo pišite i gotovo. Bitno da se da pročitat i razumit.
Buraz da se razumijemo, kada pročitam da napišeš "osiječaj" osjetim na ramenu profesoricu iz hrvatskog kako me ubija pogledom, ali nismo na testu tako da se samo nasmijem na to iskreno.
Bitan je sadržaj poruke u svakom slučaju i ovo je samo forum i to, pazi sad ovo, o jebanju kurvi. Onaj koji se tu našao nekoga ispravljati je došao na krivu adresu bojim se.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh