OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Da apartmani Lara u zadarskoj. Imala je neke leptire istetovirane na ruci i na slikama na ege je bila mršava s malim sisama a uživo je imala silikone i bila je punija. Imala je baš onako fit guzu.
Mislim da znam tu ako je to ona na koju mislim bio sam je jebo oko ponoći a ona stenje i vrišti vjerojatno smo probudili cijeli kat
 
Sto bi ja dao da kad jebem da zene toliko vriste e zivote neposteni
Cilj n anać netkog ko će te voljet tebe tvoju dušu a ne neku koja će te gledat zbog veličine kurca. Neke su zadovoljne i sa 10 samo nisu sve žene jednake niti vagine ima one koje neće ni osijetit ako staviš patliđan u nju a neke će vrištat kad staviš mali krastavac. Sitnije žene su po mom iskustvu uvjek uske. Nedavno sam jebo neku od 160cm mala je stenjala kao luda i vrištala. Kad sam ju zguza drmnio grizla je jastuk. 🤣
 
Cilj n anać netkog ko će te voljet tebe tvoju dušu a ne neku koja će te gledat zbog veličine kurca. Neke su zadovoljne i sa 10 samo nisu sve žene jednake niti vagine ima one koje neće ni osijetit ako staviš patliđan u nju a neke će vrištat kad staviš mali krastavac. Sitnije žene su po mom iskustvu uvjek uske. Nedavno sam jebo neku od 160cm mala je stenjala kao luda i vrištala. Kad sam ju zguza drmnio grizla je jastuk. 🤣
Kažu da cure sa malim ustima i kratkim prstima su uske i plitke
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh