OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

koja je od njih zapravo tu
Catarina, Carolina, Milena, Solange, Lua, Sofia, Sol, Julia su sve ista, to bi trebala biti Sofia sa videa koristi, sve vode na hrvatski i bosanski broj koji ona koristi

Na broju od Alexandre piše Gulia

Nina ima broj koji je prija imala Bruna, Nine nema sigurno, ta je u Engleskoj

Barbara bi trebala biti on, netko je pisao da ju je nedavno rješio

30 profila i svega 5-6 cura
 
Izgleda da kao da koriste razne slike da privuku razne ukuse kod njih na lokaciju, a ispada da većina nas ima pristup jbg kad sam već tu pa im se isplati. Mozda probat spustiti cijenu na licu mjesta ako nije cura sa slike, mada je i to relativno, pitanje kakvu ćeš uslugu nakon toga dobiti ...
 
koja je od njih zapravo tu
Catarina, Carolina, Milena, Solange, Lua, Sofia, Sol, Julia su sve ista, to bi trebala biti Sofia sa videa koristi, sve vode na hrvatski i bosanski broj koji ona koristi

Na broju od Alexandre piše Gulia

Nina ima broj koji je prija imala Bruna, Nine nema sigurno, ta je u Engleskoj

Barbara bi trebala biti on, netko je pisao da ju je nedavno rješio

30 profila i svega 5-6 cura

Preko ovih profila se moze dogovoriti susret sa Sofia-om(plavusa) ili Milla-om(crnka)
Catarina, Carolina, Milena, Solange, Lua, Sofia, Sol, Julia
 
Bella i Sophie se valda kriju iza 10ak profila meni se čini, nemam živaca sada tu se igrati detektiva koji profili, a uživo izgledaju dosta lošije već na fotkama i niske su ako se dobro sjećam. Već sam ih prije prokužio da to rade.
Osim te dvije cimerice Mile i Sol, Agate, hajde eto ove 2 što sam naveo, ne znam jel još išta stvaran profil.
Pečuh...
 
koja je od njih zapravo tu
Catarina, Carolina, Milena, Solange, Lua, Sofia, Sol, Julia su sve ista, to bi trebala biti Sofia sa videa koristi, sve vode na hrvatski i bosanski broj koji ona koristi

Na broju od Alexandre piše Gulia

Nina ima broj koji je prija imala Bruna, Nine nema sigurno, ta je u Engleskoj

Barbara bi trebala biti on, netko je pisao da ju je nedavno rješio

30 profila i svega 5-6 cura
Ovo im je novi rekord koje su postavile. 🤣
Od 33 cura samo su 4 ili 5.
 
Bella i Sophie se valda kriju iza 10ak profila meni se čini, nemam živaca sada tu se igrati detektiva koji profili, a uživo izgledaju dosta lošije već na fotkama i niske su ako se dobro sjećam. Već sam ih prije prokužio da to rade.
Osim te dvije cimerice Mile i Sol, Agate, hajde eto ove 2 što sam naveo, ne znam jel još išta stvaran profil.
Pečuh...
Sophie koliko znam nije mala.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh