OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ova zenska se krije i iza profila Ana, Beatrice, Paola... Bio sam s njom u Puli prije dva mjeseca jer je trazila 100€ za 1h... Pa ako pokusavate otici kod nje, slobodno joj odmah ponudite toliko, nek vam ne pada na pamet davati vise jer zenska nije nesto, higijena upitna i nije da se trudi nesto posebno... Ali opet, u 100€ davala da joj se svrsi u usta...
 

ova isto pimp trazi selfie...ako uopce ima ikaog...koja budala moras biti da posaljes ti njoj selfie
 
Jel se zna kad je smjena, kad će doći nove.
Osobno joj ne bih dao, nije loša, ali to je baš ako si zagorio. Akcija je bila ok, pušenje i ne baš najbolje, izgled kao na slikama meni osobno ništa posebno. Pofuraj trave ak imaš pa se možda više potrudi.

Možda danas ili sutra. Ponedjeljak najkasnije se mijenjaju. Barem tako većinom bude.
 
Osobno joj ne bih dao, nije loša, ali to je baš ako si zagorio. Akcija je bila ok, pušenje i ne baš najbolje, izgled kao na slikama meni osobno ništa posebno. Pofuraj trave ak imaš pa se možda više potrudi.

Možda danas ili sutra. Ponedjeljak najkasnije se mijenjaju. Barem tako većinom bude.
Po mom iskustvu nema ništa gore nego kada cura dimi, tebi bude zabavno i onda sve ostale radi preko kurca
 
Ponuda kod nas užas bolje da jeni nema. Pošto je tako stanje jel zna neko par mladih cura koje su baš lake drolje i možda par dobrih ciganki? Ja imam par cura za razmjenu pa ako je netko za nek mi se javi privatno.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh