OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Evo baš se vratio od @Crystal iz Bosne. Dogovor jednostavan, pošalješ kada oćeš doći, ona kaže može ili ne može, dođeš na vrijeme, pošalješ da si stigao, dobiješ lokaciju i upute. Stvarno te ova dočeka. Nema potrebe za nekim dodatnim dopisivanjem, opisivanjem, sto jednostavnije to bolje.
Cura opuštena, priča naški zajebancija meni odlična, trudi se da ti ugodi, tijelo top, bj odličan, akcija odlična. Pica joj je magična, vlažna, topla, uska, ali se raširi taman da staneš i onda te zagrli. Baš me ugodno iznenadila, to još nisam doživio. Kad god bude bilo prilike idem opet.
hebe te robio , izgorit cu a baš sma se namudio na C uf volim bi ju probat ,ali nesmim zaljubit cu se :ROFLMAO:
 
Ne dam više od 100 eura pola sata više nijednoj tako da ima par zapravo zanimljivih meni osobno 🤷
Ova Sofia kad je bila tu prije 2 tjedna, trazila 100e/150e…sad trazi 150e/200e

Ova Carolina recimo trazi 100e/150e ali sam se prosli tjedan opekao sa jednom od tih “jeftinijih”…

Ne znam da li platiti 50e vise i ici na nesto provjereno sa recenzijama(Sofia…nekad se zvala Naty) ili se opet kockati sa tim jeftinijima(Carolina)
 
Ova Sofia kad je bila tu prije 2 tjedna, trazila 100e/150e…sad trazi 150e/200e

Ova Carolina recimo trazi 100e/150e ali sam se prosli tjedan opekao sa jednom od tih “jeftinijih”…

Ne znam da li platiti 50e vise i ici na nesto provjereno sa recenzijama(Sofia…nekad se zvala Naty) ili se opet kockati sa tim jeftinijima(Carolina)
Provjerenu spustiti na 100 se najviše isplati

Ova Carolina ima neke profile na stranici u Brazilu tako da je pitanje jel ona
 

Bio sam kod Sofia-e(prije se zvala i Naty), zajedno je sa Milla-om u stanu...jako dobro iskustvo.

Ima sigurno 175cm + jos imala stikle, sminke ja mislim da cak nije ni imala a super je u faci.

Tijelo bas onako kako volim, lijepe prirodne sise, niti velike niti male...za mene savrsene.

Dupe lijepo utrenirano, ona vitka...maksimalno se trudila da mi udovolji u svemu.

Pusenje joj je u rangu njene prijateljice Milla-a,jako dobro i malo-malo vas gleda u oci...GFE meni puno bolje kod nje nego kod Milla-e, tu je bas velika razlika.

Najvaznije za mene, iako ne zna skoro nista na Engleskom, cijelo vrijeme je bila raspolozena i prirodna sto me dosta opustilo.

Uglavnom, velika preporuka za Sofia-u...bio sam sat vremena, 2x finisirao i za mene je ovo medju top 3-4 najbolja iskustva na EGE-u.

Izgled: 8/10
Usluga 9/10
 

Bio sam kod Sofia-e(prije se zvala i Naty), zajedno je sa Milla-om u stanu...jako dobro iskustvo.

Ima sigurno 175cm + jos imala stikle, sminke ja mislim da cak nije ni imala a super je u faci.

Tijelo bas onako kako volim, lijepe prirodne sise, niti velike niti male...za mene savrsene.

Dupe lijepo utrenirano, ona vitka...maksimalno se trudila da mi udovolji u svemu.

Pusenje joj je u rangu njene prijateljice Milla-a,jako dobro i malo-malo vas gleda u oci...GFE meni puno bolje kod nje nego kod Milla-e, tu je bas velika razlika.

Najvaznije za mene, iako ne zna skoro nista na Engleskom, cijelo vrijeme je bila raspolozena i prirodna sto me dosta opustilo.

Uglavnom, velika preporuka za Sofia-u...bio sam sat vremena, 2x finisirao i za mene je ovo medju top 3-4 najbolja iskustva na EGE-u.

Izgled: 8/10
Usluga 9/10
mala je zmaj u kaubojki kad krene da vrti kukovima
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh