OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Treba početi prijavljivati profile gdje se oglašavaju na druge cure to mi već poprilično ide na živce. Dobro pa sam pročitao skoro sinoć otišao kod Beatrice, dobro da nisam jer bih se i ja okrenuo...
 
Nadovezacu se na recenziju iznad i prepiruciti ovu curu... Cijena i usluga zadovoljavajuca, nahrlite... Cura skroz ugdna, prirodna, bez silokona, jeste da su sise manje i nema klasicno brazilsko dupe, ali je uzivo slatka i ima lijepe usne...
 
Slažem se odeš i na kraju se razočaraš. I još zamisli da dođe netko ko je 40 kilometara od Osijeka i doćeka ga neka druga cura.
Istina, zato i kada idem za Osijek osim njih planiram I nešto drugo npr. protanova da se ne vozim uzalud

Ova lua je već dugo u Osijeku, valjda neće pobjeći za vikend
 
Dosta je loša ponuda, iako ima oglasa...
Ili su fejk, druge cure iza oglasa ili totalno nepoznate djevojke bez ikakvih recenzija forumaša
 
Upravo bio kod Isis "Agate", nemam zamjerki, bj bez kapice, bio kratak sa vremenom pa uzeo 30min, da sam mogo osto bi duže, nije mi prvi put s njom tako da se kod mene opusti, poslje osto pa jos pricali tu je jos tri dana, jebite dok mozete aj bok
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh