OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Nesto razmisljam, dal postoji racunica sa tom Mađom? Vozis do tamo, platis gorivo, vjerojatno ces sjesti negdje, pojesti, popiti, sigurno neces doci izjebati i odmah nazad (bar ja ne bih tako)... Ako je kurva 70€, isti ti kurac kao da si karao neku u Os za 100€, kad odbijes gorivo, itd... Sve ovo spominje samo u kontekstu racunice, ako pricamo o ekskurziji nekoj, onda je to druga prica...
 
Nesto razmisljam, dal postoji racunica sa tom Mađom? Vozis do tamo, platis gorivo, vjerojatno ces sjesti negdje, pojesti, popiti, sigurno neces doci izjebati i odmah nazad (bar ja ne bih tako)... Ako je kurva 70€, isti ti kurac kao da si karao neku u Os za 100€, kad odbijes gorivo, itd... Sve ovo spominje samo u kontekstu racunice, ako pricamo o ekskurziji nekoj, onda je to druga prica...
Ja isto tako razmisljam,a i vremenski ne stignem zbog posla. Mađarska mi nije blizu,izgubim tri sata na putovanje samo.
Opet razumijem to,jer je ljudima dopizdilo placati ove bezobrazne cijene. Zadnji puta kada sam isao, dobio sam odgovor 160 za 30min i onda mi je spustila na 150. To je stvarno previse.
 
Nesto razmisljam, dal postoji racunica sa tom Mađom? Vozis do tamo, platis gorivo, vjerojatno ces sjesti negdje, pojesti, popiti, sigurno neces doci izjebati i odmah nazad (bar ja ne bih tako)... Ako je kurva 70€, isti ti kurac kao da si karao neku u Os za 100€, kad odbijes gorivo, itd... Sve ovo spominje samo u kontekstu racunice, ako pricamo o ekskurziji nekoj, onda je to druga prica...

Dobro bi bilo da je 100€ sat u OS, ne bi se razmišljao 😉
 
Dobro bi bilo da je 100€ sat u OS, ne bi se razmišljao 😉
Trebamo svi spuštat cijene na 100 i ako ne pristanu zbogom nema ni 110 znaći samo 100 i to max.
I nakon nekog vremena će se opametit i to bi trebalo organizirat da se dogovorimo po svim županijama da tako radimo jer ako traže više izgubit će klijente i neće imat lovu pa će pristat na 100.
 
maserka ako se ne varam u salon bellisima,al to je sve sto znam.
mene isto zanima malo detaljnije,dao covjek broj i to je sve,javim se gospodi pitam je za termin i napravi mi problem i sto cemo onda... jel prima gospoda dogovore putem tog broja ili ne,ne zelim neugodnosti njoj niti sebi,zanima me jel to provjereno... ako netko zna malo vise moze i inbox hvala
 

Imamo li kakav info za ovu? Pokušao naći neku recenziju ali nema, pa ako je netko posjetio da ostavi neki komentar. Hvala

Ima ko kakav info o ovoj? Vec je par dana u osk.
Na forumu i ne nalazim bas nekakvih recenzija o njoj...
Zanimljive đinđerke iz belgije. Malo sumnjivo
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh