OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ima jedna polovnjača Vinkovcima kod plinare i vrtića, odmah prva zgrada do raskrižja mislim da je Štrosmajerova ulica. Doselila prije par godina iz nekog sela kod Otoka, brat joj radio u vodovodu. Kažu da joj je tarifa 80€ sat ali nema pušenja i ljubljenja. Može se srest u sitne sate ukafičima u centru grada.
Vucarala se sa jednim mlađim dečkom iz vk novog sela, nadimak mu Ica i radi u vodovodu. Poznam njegovog brata i možda mogu nabavit broj.
Jesi doso do kontakta da je odem posjetiti iz vk sam da vidim koja je ta
 
Jel nekome poznata dama sa smokve "sunsetxxx" ili prijasnji nickpvi "inthehole" ili "strastvenipar46"

Sve je to ona koristila na smokvi
Jel zna netko za nju?
 
Jel nekome poznata dama sa smokve "sunsetxxx" ili prijasnji nickpvi "inthehole" ili "strastvenipar46"

Sve je to ona koristila na smokvi
Jel zna netko za nju?
Nez da li ima uopče šta pravoga na smokvi nekad kad sam bio u srednjoj preko smokve sam upozno dosta žena al sad sve ovo lažnjak probo sam prije par tjedana s nekom mladom curom al ništa izgleda da je tamo sve fejk
 
Nez da li ima uopče šta pravoga na smokvi nekad kad sam bio u srednjoj preko smokve sam upozno dosta žena al sad sve ovo lažnjak probo sam prije par tjedana s nekom mladom curom al ništa izgleda da je tamo sve fejk
Joj ja nikad neću zaboravit jednu MILF koju sam upozno preko smokve ja bio 19 ona 32 jedno nezaboravno iskustvo jebali se pola godine. Bila mi rekla da je razvedena i jednog dana sam je vidio s mužem i reko neću više riskirat 🤣
 
Tko je onu maserku jebo? Ženska nije psihicki stabilna, a osim toga kaze zeli bez kabanice ili da ne dolazim 😂 pitam kad se zadnji put jebala, ne zeli reci... Pa ako zelis bez, onda me zanima kako se trosis i dal cu popusit sta 😁
Help!
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh