OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Davno sam bio kod ove vidim da je opet došla
Žena je u srednjim tridesetima otprilike ima ljepe sise i guzu i dosta je ugodna kao osoba s njom sam imo pravi GFE. Sad kad vidim da je tu definitivno ću otić kod nje ovih dana.
Ajd ako imas namjeru ici sutra, javi... Ne zelim nakon tebe doći... 😆
 
Pozdrav forumaši moji evo ovako danas sam posjetio ove dvje nakon što mi je prijatelj dao kamagru da probam bio napaljen ko konj 😂
Male su odlične odma čim je amanda otvorila vrata veseli doček.
Obje su kako da kažem prave droljice čim su me pogledale po očima im se vidjelo da me žele pojebat.
Počele s pušenjem naravno bez gumice moram napomenut da je to jedno od boljih pušenja sa dvje cure na kojim sam bio. Radile su mi i tits fuck koji je bio odličan i onda lagano u dogy. Prvo sam amandu krenio jebat onda Isis. Obje su mogu reć dosta uske premda mi se Amanda činila uža.
Eto da nedužim uzo sam sat vremena i 2 svršavanja uspio spustit cijenu na 330 eura.
Iskustvo mi je bilo ok e sad da bi ponovio nez možda i bi. Uglavnom ko želi duo neće požalit cure su dobre
Kako si uspio spustit cijenu, odma mi napisala no sorry!😏
 
Fejk je ova.
Prvo usluge su jako jeftine. 1h 100, 2h 200, cijela noć 300
Drugo, adresa Trpimirova 1A. Napisao sam jer je fejk i na toj adresi sigurno nema ništa.
Kad kažeš da si došao tamo onda ti napise da pola iznosa prima u bonovima i da odeš na benzinsku pokraj zgrade i kupiš A bon.
Klasika tako sam i ja kad sam se prvi put krenuo bavit ovim sportom našo neku drolju na plavom i pitam ja nju jel keš na ruke kaže ona da. Dođem ja na tu odresu ka-e uplati mi na a bon benzinska je blizu tamo možeš uzet kao. Poslo sam ju u pm
 
Jel zna netko da li još rani ona u Belom manastiru koja samo puši?ako radi ima li tko broj(može u poruku)? hvala
 
Evo nije bas tema za ovu grupu ali ja se danas zabavljam sa ovim ceo dan i placem od smijeha :) pa s vremena na vrijeme probajte mozda i vas zabavi :) koliko god mi svi bili pametni vecina nas je popusila foru sa bonom bar ja jesam jako davno kad sam se poceo baviti ovim sportom :) :) danas sedim sa frendicom sa smokve na cugi i komentarisemo te likove nesretne sa bonovima i kaze ona ajde da se zajebavamo kako? Kaze igras ti kladionicu? Igram pa sta, kako placas reko u kladionici 🤣ili karticom 🤣 kaze ona ajde uplati si sad jedan a bon iskoristi pa mi daj 🤣🤣🤣🤣 u startu nisam skontao sta radi ali kad smo se poceli zajebavati plakanje 🤣🤣🤣 fora sa bonovima bar sam ja tako popusio 🤣 traze bon eventualno kao pokri zadnja dva br pa onda njih pogađaju malo kombinacija samo 99, uglavnom cim posalje te bon vi ste na block i sto bi narod rekao mos se jebat Al nemas sa kim 🤣 uglavnom uplatim sebi taj bon i da joj potvrdu i onda je ona onako lagano na hvatala nekih cirka 30-35 fejk likova po oglasima i to iz cijele hr gde god smo nasli oglase da vuku na to 🤣dobar dan trebamo to i to, treba bon moze bon ona posalje to iskoristeno normalno par sec posle sledi block i sad zamisljamo lila kako se smije sjebao sam jos jednu budalu 🤣🤣🤣🤣 2 min posle smo od blokirani i pocinju pretnje 🤣🤣🤣🤣 e sad taj izraz lica nemozemo da zamislimo ali trudimo se danas 🤣🤣🤣🤣 mala porukica za te pajsere pa ko vise pusi te fore to je moglo pre 4-5 god danas ne 🤣 zicate se za 10-20e kao klosari 🤣🤣za sve one koji su danas dobili prazan bon pa napasite se kurca i lp pozdrav do lucky i maje 🤣🤣🤣🤣
 
Dragi moji osecani I komsiski gradovi ,hvala na druzenju uzivala.sam bas . Izvinjavam.se. onima kojima nisam mogla izaci u susret zbog kratkog boravka ispravicemo to sledece godine. I zamoli bih da nema potrebe zvati me,nisam bise u hr a kad budem javicu gde I kad .hvala na razumevanju onima koji citaju. Zelim Vam sretne bozicne.I novogodisnje pranike ziveli vasa pohona Sonja.
 
Evo nije bas tema za ovu grupu ali ja se danas zabavljam sa ovim ceo dan i placem od smijeha :) pa s vremena na vrijeme probajte mozda i vas zabavi :) koliko god mi svi bili pametni vecina nas je popusila foru sa bonom bar ja jesam jako davno kad sam se poceo baviti ovim sportom :) :) danas sedim sa frendicom sa smokve na cugi i komentarisemo te likove nesretne sa bonovima i kaze ona ajde da se zajebavamo kako? Kaze igras ti kladionicu? Igram pa sta, kako placas reko u kladionici 🤣ili karticom 🤣 kaze ona ajde uplati si sad jedan a bon iskoristi pa mi daj 🤣🤣🤣🤣 u startu nisam skontao sta radi ali kad smo se poceli zajebavati plakanje 🤣🤣🤣 fora sa bonovima bar sam ja tako popusio 🤣 traze bon eventualno kao pokri zadnja dva br pa onda njih pogađaju malo kombinacija samo 99, uglavnom cim posalje te bon vi ste na block i sto bi narod rekao mos se jebat Al nemas sa kim 🤣 uglavnom uplatim sebi taj bon i da joj potvrdu i onda je ona onako lagano na hvatala nekih cirka 30-35 fejk likova po oglasima i to iz cijele hr gde god smo nasli oglase da vuku na to 🤣dobar dan trebamo to i to, treba bon moze bon ona posalje to iskoristeno normalno par sec posle sledi block i sad zamisljamo lila kako se smije sjebao sam jos jednu budalu 🤣🤣🤣🤣 2 min posle smo od blokirani i pocinju pretnje 🤣🤣🤣🤣 e sad taj izraz lica nemozemo da zamislimo ali trudimo se danas 🤣🤣🤣🤣 mala porukica za te pajsere pa ko vise pusi te fore to je moglo pre 4-5 god danas ne 🤣 zicate se za 10-20e kao klosari 🤣🤣za sve one koji su danas dobili prazan bon pa napasite se kurca i lp pozdrav do lucky i maje 🤣🤣🤣🤣
Hahahahhaha ja sam imao iskustva sa tkavim degenericima, ja se javio i naravno bon i ja se poceo sprdati ali nisam slao bon, rekao da me racuna za sutra, i javlja se sutra kaze termin ti je tad i tad,samo posalji bon i tu se ja sprdao jos malo i na kraju kazem da odjebe i da niko nije vise glup i kud da slaje bonove, i blokiram je na instagramu, debil ode na fb i skrinuje moje slike i pocne da prijeti da ce me staviti na stranicu gdje su pedofili i da ce svakom mom prijatelju na fb slati slike i reci ko sam i sta sam hahaha, i ja naravno rekao samo izvoli, nemam nista protiv i tu onda jos po neka psovka i prijetnja i tjt, eto i moje jedno iskustvo sa degenericima bolesnim, nikad se tako nisam nasmijao u zivotu.
 
Hahahahhaha ja sam imao iskustva sa tkavim degenericima, ja se javio i naravno bon i ja se poceo sprdati ali nisam slao bon, rekao da me racuna za sutra, i javlja se sutra kaze termin ti je tad i tad,samo posalji bon i tu se ja sprdao jos malo i na kraju kazem da odjebe i da niko nije vise glup i kud da slaje bonove, i blokiram je na instagramu, debil ode na fb i skrinuje moje slike i pocne da prijeti da ce me staviti na stranicu gdje su pedofili i da ce svakom mom prijatelju na fb slati slike i reci ko sam i sta sam hahaha, i ja naravno rekao samo izvoli, nemam nista protiv i tu onda jos po neka psovka i prijetnja i tjt, eto i moje jedno iskustvo sa degenericima bolesnim, nikad se tako nisam nasmijao u zivotu.
Tako sam i ja prišao znaci ista priča. To radi jako mali krug osoba. Volio bi da možemo doc nekako do njega /njih. I pošteno namlatit takve debile da pišaju krv.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh