OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ekipa... Spuštajte im cijene i nemojte ici za 150/30min... Trenutno ih ima dosta, nek se one otimaju za nas... Ima ih jako losih, koje ne vrijede ni 100€, stoga budite bezobrazni i nudite im 70-80€/30min, 50€/20min... Mislim da svima pase da izjebu dvije picke za 100€ 😂
Ako ces 1h, nudi im 150 Max...
 
Ekipa... Spuštajte im cijene i nemojte ici za 150/30min... Trenutno ih ima dosta, nek se one otimaju za nas... Ima ih jako losih, koje ne vrijede ni 100€, stoga budite bezobrazni i nudite im 70-80€/30min, 50€/20min... Mislim da svima pase da izjebu dvije picke za 100€ 😂
Ako ces 1h, nudi im 150 Max...
po meni je
30 min 100
1 sat 150
ok i kad mi trazi 200 samo joj zahvalim i kazem da je to previse za mene
 
Bio sam kod Mie, za mene je razočarenje.

100 za 30 min i sva je bila nešto nervozna.
Puši dobro, seks prosjek, ali bas dosta prigovara. Kod pušenja prigovara da ju se ne dira za glavu, da ju se ne dira za kosu, da joj se ne diraju bradavice, jaja ne liže. Poslje smo prešli na doggy, opet prigovara da ju se ne dira za sise, pljesnuo sam ju po guzici, prigovara i za to. Ma jedva sam čekao da završim i odem. Razočarenje

Mislim nisam ništa agresivan bio, normalno milovanje po glavi i držanje kose dok mi puši, normalno malo pljesnuo po guzici u toj pozi. Ne znam koji joj je
 
Bio sam kod Mie, za mene je razočarenje.

100 za 30 min i sva je bila nešto nervozna.
Puši dobro, seks prosjek, ali bas dosta prigovara. Kod pušenja prigovara da ju se ne dira za glavu, da ju se ne dira za kosu, da joj se ne diraju bradavice, jaja ne liže. Poslje smo prešli na doggy, opet prigovara da ju se ne dira za sise, pljesnuo sam ju po guzici, prigovara i za to. Ma jedva sam čekao da završim i odem. Razočarenje

Mislim nisam ništa agresivan bio, normalno milovanje po glavi i držanje kose dok mi puši, normalno malo pljesnuo po guzici u toj pozi. Ne znam koji joj je

Samo da se nadovežem, lokacija ok, diskretna i lako se nađe. Bio sam dosta rano, tako da je sve bilo uredno i bilo je ručnika, ali ono 3 komada, ne znam kako je kasnije kroz dan. Možda negdje ima zalihu.

Ona kao sa slike, zgodna plavuša, ljepuškasta, tako godina kao sto piše.
Sise silikoni, malo tvrđi, ali dobri.
 
Bio sam kod Mie, za mene je razočarenje.

100 za 30 min i sva je bila nešto nervozna.
Puši dobro, seks prosjek, ali bas dosta prigovara. Kod pušenja prigovara da ju se ne dira za glavu, da ju se ne dira za kosu, da joj se ne diraju bradavice, jaja ne liže. Poslje smo prešli na doggy, opet prigovara da ju se ne dira za sise, pljesnuo sam ju po guzici, prigovara i za to. Ma jedva sam čekao da završim i odem. Razočarenje

Mislim nisam ništa agresivan bio, normalno milovanje po glavi i držanje kose dok mi puši, normalno malo pljesnuo po guzici u toj pozi. Ne znam koji joj je
Uh... Ma ja cim u startu vidim da nesto gundja, nadrkana, kupim lovu i odlazim...
 
Ekipa... Spuštajte im cijene i nemojte ici za 150/30min... Trenutno ih ima dosta, nek se one otimaju za nas... Ima ih jako losih, koje ne vrijede ni 100€, stoga budite bezobrazni i nudite im 70-80€/30min, 50€/20min... Mislim da svima pase da izjebu dvije picke za 100€ 😂
Ako ces 1h, nudi im 150 Max...
Sve pet
Ja sam za pola sata spustio cijenu na 70 eur bila je jedna među boljima
Pitao i pristala bez puno kompliciranja
Upravo tako treba biti
Znam da se zvala anakonda i prema njoj se ravnam sve ispod nje ne želim plaćati više od toga
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh