OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Kao da nije pisano preko 10 puta na forumu od likova koji su bili i kako funkcionira. I nakon nekoliko tjedana/mjeseci svaki put priča isponova...

Kad bi bar postojale neke tražilice po forumima...
A nije bas.. vecinom se svodilo sve da je netko cuo, rekao mu netko i sl. Nisam naletio na neku bas recenziju. Djelovalo mi kao mit sto je netko rekao. Ja sam jednom zvao, otpušila me baš ali spomenuo sam odmah dogovor pa kuzim sad da nije trebalo tako. Zanima me i jel radi jedna osoba samo ili bude vise na biranje? Koliko se placa usluga i sl
 
Obzorom i na lokaciju, nije bas diskretno ako se zna sto se tamo dogadja... a vidim da se tamo rade i nokti, beauty tretmani za žene pa mi nije baš jasno.. isto tako i ta članarina neka.. ako ide na ime, nije bas diskretno
 
Kaže hotel valdinger. Kad dodjes pokupi te. Ja došao poslao lokaciju gdje sam. 50 metara dalje. Blok. A nepada mi na pamet bauljat po valdingeru bezveze,,, ako NETKO ima volje neka proba pa javi.
Tak sam i ja proso,al sam pored parkinga vidio najzgodniju plavusu ikad,ima tamo salon neki bas u dvoristu waldingera,vidim da je ona i na izlogu na slikama reko bi,nisam se usudio nista pitati uzivo al uzeo broj s izloga nazvo i poludila rekla da ne radi to,steta velika haha
 
Adresa je tocno na benzinskoj na Kanizlicevoj. Ja sinoc htio ici ali sam zapio pa nisam otisao. pitao sam ju dal su u igri bonovi ili placanje normalno cashom i odg je da je cash.. nisam samo siguran jel solo u ton kuci ili ih ima jos.
I kad dožeš na tu adresu traži uplatnicu tako ti to bude to sam doživio mnogo puta misle da si kao napaljen pa češ učinit sve
 
bio sa vlasnicom, ona je bila sama ali to je bilo prije 3-4 god

Bome :) a kakva je sema tocno? Postanes clan (130e il kolko vec), dodes na masazu pa onda spontano dalje ak joj se svidis... Koliko je nadoplata? Vidio sam sliku doticne u bikiniju, mama je definitivno bolje neg kcera :) jako me zanima jel to sve istina il je sam neka prica koja kruzi po gradu vec dosta dugo. Guglo sam tu vlasnicu i netko je negdje spomenio da je striptizeta bila tako da mi je cijela stvar jos vise napeta.
 
Mađarska majka...našao sam jednu koja da da joj radiš šta želiš a i ne naplačuje previše..a i kondome neće da koristi...jedino ako ti želiš.msm da radi to jer voli da se jbe a naplati reda radi jer sam jednom kod nje otišao na brzak pola sata i nije naplatila ništa..ili je zaboravila. Za cjeli vikend sa njom na njenoj vikendici dao 800€ ali vredi svaki cent. Još da da snima ako ti je to gušt. Msm da je jalova jer da da svršiš i u picu ako želiš. Inače,cjeli paket...usta,guza,pica.A da i da snimaš. A ako želiš možeš i kod nje u stanu. Nisam 100% da li možeš da je dovedeš kuči kod sebe ali ako nekog zanima,mogu da pitam...i naravno cijenu za takvu ekskurziju
 
Mađarska majka...našao sam jednu koja da da joj radiš šta želiš a i ne naplačuje previše..a i kondome neće da koristi...jedino ako ti želiš.msm da radi to jer voli da se jbe a naplati reda radi jer sam jednom kod nje otišao na brzak pola sata i nije naplatila ništa..ili je zaboravila. Za cjeli vikend sa njom na njenoj vikendici dao 800€ ali vredi svaki cent. Još da da snima ako ti je to gušt. Msm da je jalova jer da da svršiš i u picu ako želiš. Inače,cjeli paket...usta,guza,pica.A da i da snimaš. A ako želiš možeš i kod nje u stanu. Nisam 100% da li možeš da je dovedeš kuči kod sebe ali ako nekog zanima,mogu da pitam...i naravno cijenu za takvu ekskurziju
Moze kontakt?
 



+36-30-366-1030
szentivanyibarbara@gmail.com

Treba vremena da odgovori i prvi put traži da bude u Budimpesti u njenom stanu dok te ne upozna....posle toga možeš da tražiš duže i na vikendici ;) ili probaj da je zajebeš da si već bio. Ta toliko likova jbe i jebala da možda i ne zna sa kim je bila. Javi kako si prošao. Tlf pošalji SMS,nemoj da zoveš. Najbolje e-mail pa se dogovarajte🙂 Samo malo spora da odgovori ali puši ko usisivač pa joj oprostim
 
+36-30-366-1030
szentivanyibarbara@gmail.com

Treba vremena da odgovori i prvi put traži da bude u Budimpesti u njenom stanu dok te ne upozna....posle toga možeš da tražiš duže i na vikendici ;) ili probaj da je zajebeš da si već bio. Ta toliko likova jbe i jebala da možda i ne zna sa kim je bila. Javi kako si prošao. Tlf pošalji SMS,nemoj da zoveš. Najbolje e-mail pa se dogovarajte🙂 Samo malo spora da odgovori ali puši ko usisivač pa joj oprostim
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh