OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Obrisao sam por, nije mi bas blizu imam 1h do tamo, neka naranđasta kuca vidio sam na mapi.. Nadam se da nije fejk da se ne vozim bezveze. Konto sam blefirat reci tu sam da otvori da vidim hoce li trazit bon ali onda ako nije fejk ce me odjebat mislit ce da sam drkaros neki haha..
Pa nazoveš s drugog broja opet
 
Poz ekipo novi sam na forum, pitanje u vezi ovoga salona Bellissima, zvao sam kaze da mora neka clanarina 150€, postoji li neka druga opcija osim nje , da radi masaze sa zavrsnicom.
 
Mene također zanina Belissima ali netko tko je bio. Naslusao sam se ovih prica kako to vjerojatno ide ali nikako od nekog pravog korisnika. Javio sam se bio telefonom, zenska me isprdala. Nisam se ocito dobro postavio u razgovoru. Molim nekoga za info, moze i u privatnu poruku jer sve sto je napisano o Belissimi je onako šturo i odoka.
Hvala
 
Mene također zanina Belissima ali netko tko je bio. Naslusao sam se ovih prica kako to vjerojatno ide ali nikako od nekog pravog korisnika. Javio sam se bio telefonom, zenska me isprdala. Nisam se ocito dobro postavio u razgovoru. Molim nekoga za info, moze i u privatnu poruku jer sve sto je napisano o Belissimi je onako šturo i odoka.
Hvala
To je mit.
 
Loša ponuda na ege ona suha (dry) je otišla u sl brod a jedina je imala dobre recenzije, jel bio možda netko kod ove dvije

 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh