OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Eh... Sto nisi pitao za savjet... Ja se razocarao pusenjem i sexom... Jedino sto mi preslatka, ali to nije bilo dovoljno da me napali, pala mi kita dok sam je jebao... Uzas... Morao na silu izdrkati 😂😂😂
Istina, bio sam i ja: bila je u svom svijetu, nezainteresirana, slabo ga pušila, previše pasivna u seksu - al šta je je cura je preslatka pa nije toliki očaj. Osobna ocjena Livije kroz iskustvo: 4/10 - ne bih preporučio osim ako ste baš suvi :D
 
Eh... Sto nisi pitao za savjet... Ja se razocarao pusenjem i sexom... Jedino sto mi preslatka, ali to nije bilo dovoljno da me napali, pala mi kita dok sam je jebao... Uzas... Morao na silu izdrkati 😂😂😂
Ma ja pošto sam bio napaljen ko konj meni se odma digo 😂 pušila mi jedno 2 minute i onda me zajahala al krenila nekako polako ja usto okrenio ju i pređo na dogy tu sam dobranu kresnuo da je vrištala😂
 
Eh... Sto nisi pitao za savjet... Ja se razocarao pusenjem i sexom... Jedino sto mi preslatka, ali to nije bilo dovoljno da me napali, pala mi kita dok sam je jebao... Uzas... Morao na silu izdrkati 😂😂😂
eto i meni je zapala za oko, volim crvenokose kao vatra su u krevetu, ova je valjda iznimka, hvala na info😜
 
Pozdrav,

Novi sam ovdje.
DA li je netko bio s "Lea mili"...
Vidim da se dosta oglašava pa me zanima da li je netko bio i kakva je?

Hvala
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh