OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Pozz,dogovaram večeras s ovom,jel možda neko bio,jel zna nešto o njoj,neke preporuke?
Bio sam ćuo da su
i
jedna osoba tako da nemoj očekivat tu curu sa slike 😉
 
1000€ bi joj mogao samo ukrast i opaliti šamarčinu, ne bi dobila ni džaba, moooožda u klubu da sam jako pijan i da mi plati par pića. Bokte mazo nema ništa na njoj ne kontam kak je dobila toliko na popularnosti, sise kriminal, usta još veći, faca zbog usta ne gledljiva, tijelo izvitopereno bez dana teretane u njoj, a na neki način ima kao neku trulu liniju, i bojim se vrlo priglupa. Ovo je naravno moj utisak da se ne bi netko uvrijedio. Osobni ukus, tako da.... a i sjećam je se u zlatno doba 16-17 godina, izgledala je mrak, ne znam zašto se neko toliko sjebe u životu sa operacijama
Upravo to... Ove sve slike sto ima su teski ali teski aliiiii bas teski Photoshop .,. vidio sam ju dva puta bez snimke ... Ahahahahahahahah bolje da nisam
 
Baš sam pregledao forum za nju. Jedan tip je napisao da je bio i da je jedno od boljih iskustava
Slažem se. Komentari o njoj, posebno u njezinoj županiji kreću se od kovanja u zvijezde, kraljica i sl....pa do vrlo oštrih, prostačkih riječi i čak, rekao bih, nedorečenih prijetnji. Svi mi imamo uspone i padove. Istina je, pretpostavljam, negdje u sredini. Kao i uvijek.
 
Slažem se. Komentari o njoj, posebno u njezinoj županiji kreću se od kovanja u zvijezde, kraljica i sl....pa do vrlo oštrih, prostačkih riječi i čak, rekao bih, nedorečenih prijetnji. Svi mi imamo uspone i padove. Istina je, pretpostavljam, negdje u sredini. Kao i uvijek.
Mislio sam na brazilku Kyaru, odnosno post iznad. Str. 183 ove teme, zadnji post
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh