OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Što se dogovora tiče, išlo je preko whatsappa, odgovarala je na poruke svakih par sati, tako da sam se jedan dan javio, a drugi dan dogovorio kroz par poruka, nije bilo nikakvih natezanja s njene strane, a opet ni ja nisam puno ispitivao. Kad smo kod fotki, fotka u oglasu je njezina, kao i još par što sam vidio tu po forumu.
Cura kaže da ima 18 godina, ako i laže, svakako preko 20 nema. Komunikativna je, iako je mlada, nije stisnuta, povede razgovor, otvoreno o fetišima, ali i općenito se može s njom popričati.
Zanimao me je foot fetish, zbog toga sam joj se i javio, rekla da ne radi footjob, što me je malo ohladilo, ali na kraju ga je spontano odradila i tu sam vrlo brzo bio gotov.
Keš na ruke po dolasku, 60 evropskih za pola sata.
Jel ovo što pišeš bilo u Osijeku, malo glupo pitanje, ali pitam jer sam dobio maltene isti oglas od frenda.
 
Ako je ona tu, isplati se potrositi pare na nju
Cura je za 10
Samo je itanje da li je ona tu jer je radila za agenciju a pimp oglašava njih puno u isto vrijeme a ne želi otkriti koja je tu
Barem je tako bilo kada sam bio s njom u Puli proslu godinu
 
Ako je ona tu, isplati se potrositi pare na nju
Cura je za 10
Samo je itanje da li je ona tu jer je radila za agenciju a pimp oglašava njih puno u isto vrijeme a ne želi otkriti koja je tu
Barem je tako bilo kada sam bio s njom u Puli proslu godinu
Kontaktirao sam ja jucer, nudi jednu drugu. Pitam ja za ovu da li je tu, kaze da je cijeli dan u outcall-u.(sto bas i ne vjerujem)

Na pitanje "da li ce biti dostupna u sljedecih par dana", nema odgovora.
 
Ako je ona tu, isplati se potrositi pare na nju
Cura je za 10
Samo je itanje da li je ona tu jer je radila za agenciju a pimp oglašava njih puno u isto vrijeme a ne želi otkriti koja je tu
Barem je tako bilo kada sam bio s njom u Puli proslu godinu
Kada je bila "kao kod nas ",glupi pimp nije želio odgovoriti je li ona ili neka druga kod nas. Dogovorim posjetu.
Otvara vrata skroz neka druga.
Zabijem ga u neku stvar a on zatim pobriše povjest razgovora da ne bih ostavio negativnu recenziju za lažno oglašavanje.
No malo se zeznio jer uvijek prije otvaranja vrata spremim razgovor upravo radi ovoga kao i da znam točno u koliko sati sam ušao u ap.
Napisao negativnu recenziju ali su napravili novi profil.
Po ovome što si prenio, izgleda da mu je došlo iz guzice u glavu pa ne laže i mulja nego kaže je li ili nije ona tu.
 
Jel neko uspio stupiti u kontakt sa Lorraine?

Vidim da je opet u Osijeku ali ne odgovara na poruke.
 
Ma i ova Giselle i lorainee šalju adresu od Ul. Josipa Jurja Strossmayera 111
Tamo je teretana central ako se ne varam neznam jel ima tamo koji apartman jel zna netko da je iz OS??
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh