OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije


Jel netko uspio dogovoriti nesto s ovom?
Ja sam pokusao 2x ( sa 2 razlicita broja ), izrazito bahati odgovori na hrv jeziku.
Bas me zanima jel netko uspio nesto konkretno.

Hvala
Pozdrav neznam što reći bio s njom ženska top sve kao na slici meni black prvi put bogami brzo odradio sve dogovoreno odradila malo jezik problem
 
Pozdrav ljudi,

je li netko možda bio?:

 
Prije nego sto nazovete te kurve i dogovorite druzenje , izdrkaj kitu... Neces ju ici jebati 98 % i ostat ce ti 100e u đepu....
Te kurve su najveca prevara osim ako nisi na nekom putovanju i takve fore
 
Prije nego sto nazovete te kurve i dogovorite druzenje , izdrkaj kitu... Neces ju ici jebati 98 % i ostat ce ti 100e u đepu....
Te kurve su najveca prevara osim ako nisi na nekom putovanju i takve fore
Istina je i to, ja sam hrpu puta pokusao dogovarati susret i ajd idem ga izdrkat prije da mogu duze udarat :) i onda kad ga bacim u nesvijest ne da mi se ni otici
 
Jučer kontaktiram.


Stiže cjenik, sve 5. Kaže mi adresu i da se javim kad stignem. Ja "stigao" i javim se. Tada počne priča abon, Air Cash, QR cod...
Jedini je zajeb dotične osobe bio što živim 2 kućna broja dalje od adrese koju sam dobio, a koja je pored benzinske, naravno. Jbg.
 

Da li je netko na kraju bio kod ove male? Oglasava se vec tjednima, nemoguce da bas nitko nije bio...
Što se dogovora tiče, išlo je preko whatsappa, odgovarala je na poruke svakih par sati, tako da sam se jedan dan javio, a drugi dan dogovorio kroz par poruka, nije bilo nikakvih natezanja s njene strane, a opet ni ja nisam puno ispitivao. Kad smo kod fotki, fotka u oglasu je njezina, kao i još par što sam vidio tu po forumu.
Cura kaže da ima 18 godina, ako i laže, svakako preko 20 nema. Komunikativna je, iako je mlada, nije stisnuta, povede razgovor, otvoreno o fetišima, ali i općenito se može s njom popričati.
Zanimao me je foot fetish, zbog toga sam joj se i javio, rekla da ne radi footjob, što me je malo ohladilo, ali na kraju ga je spontano odradila i tu sam vrlo brzo bio gotov.
Keš na ruke po dolasku, 60 evropskih za pola sata.
 
Što se dogovora tiče, išlo je preko whatsappa, odgovarala je na poruke svakih par sati, tako da sam se jedan dan javio, a drugi dan dogovorio kroz par poruka, nije bilo nikakvih natezanja s njene strane, a opet ni ja nisam puno ispitivao. Kad smo kod fotki, fotka u oglasu je njezina, kao i još par što sam vidio tu po forumu.
Cura kaže da ima 18 godina, ako i laže, svakako preko 20 nema. Komunikativna je, iako je mlada, nije stisnuta, povede razgovor, otvoreno o fetišima, ali i općenito se može s njom popričati.
Zanimao me je foot fetish, zbog toga sam joj se i javio, rekla da ne radi footjob, što me je malo ohladilo, ali na kraju ga je spontano odradila i tu sam vrlo brzo bio gotov.
Keš na ruke po dolasku, 60 evropskih za pola sata.
Cek.. cura ne radi odnos ni oral, ne radi footjob ( ok tebi je spontano odradila na zahtjev ) al sto onda konkretno radi za 60€?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh