OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ove što dođu iz brazila i ostalih država sigurno im je prioritet imat samo dva jebača na dan 😂😂 gaze se ko da sutra ne postoji i to je činjenica jebiga. Kondom i nek je sa srećom haha
Ne postoji tu pravilo.

Imas ove sto primaju po 10 klijenata na dan, isto tako imas ove sto primaju ogranicen broj klijenata na dan.

Imas ove sto se obrisu samo vlaznim maramicama, isto tako imas ove kojima je higijena jako bitna.

Iz mog iskustva, najurednije su mulatkinje. Bio sam sa 2 njih tu u Osijeku, proveo ukupno 8 sati sa njima. Jedna prala zube nakon prve runde, prije susreta trazila da dobro operem ruke. Ciste i mirisljave, higijena im je jako bitna.

Tako da tu pravilo ne postoji.
 
Bio i ja jucer
Sve potpisujem ali ima jedna napomena
Bio 30 min i nakon mene samo uzela vlažnu maramicu, obrisala mindžu i spremna za drugog jebača
A svršio joj po sisama jer su jebeno dobre
Kako znaš da se nije otuširala nakon što si otišao? Vjerujem da ima svakakvih po pitanju higijene, al tesko bas mozes znat jel se neka ode tusirat nakon sto odes ili ne
 
Kako znaš da se nije otuširala nakon što si otišao? Vjerujem da ima svakakvih po pitanju higijene, al tesko bas mozes znat jel se neka ode tusirat nakon sto odes ili ne
Nakon "mojih" 30 min,još dok sam ja bio s njom, ženska se počela sređivati popravljazi frizuru, make up.
Zatim obukla opravu za doček u kojoj je i mene dočekala; crne čipkaste gaćice, grudnjak, crne samostojece čarape i neki prozirni ogrtač.
Na noge obukla kao neke cipele/ natikače s visokim petama.
Onaj koji je dosao iza mene, znat ce o čemu govorim
Mislim da nema logike da se tako obuče a zatim se ide tuširati
Nadam se da griješim ali čisto sumnjam
 
Bio sam sa domacim curama. To nije vidilo gela i sapuna a bogme niti vlažnih maramica. Čast izuzecima.
Ove Latine , barem s kojima sam ja bio, uvjek imaju sve to i koriste. Prvi put doživio jučer da se samo obrisala tako da ne govoriš istinu.
Ja govorim sa svoje točke gledišta. Druge cure ne poznam i boli me kuki za njih ali prije nešto godina sam radila u salonu s našim curama gdje je higijena bila na nivou.kad su počele dolazit orijentalke i Južnjakinje, sve se sjebalo
 
Ja govorim sa svoje točke gledišta. Druge cure ne poznam i boli me kuki za njih ali prije nešto godina sam radila u salonu s našim curama gdje je higijena bila na nivou.kad su počele dolazit orijentalke i Južnjakinje, sve se sjebalo
Simonu znam dok je bila u Zg. tj. od prije tri i više god. Družili smo se više puta i po više sati. Cura vrlo korektna sve po dogovoru,čista uredna korektna a tad i jako zgodna. Kakva je sad neznam ali da je u Zg.sigurno bih ponovio.
 
Simonu ne znam. Ohladio sam se od domaćih jer je 90-95% prevara.
Ostalih 5 % cijenim i postivam no vrlo rijetko posjecujem jer je usluga loša
Cijena nešto niža ali usluga jako loša pa ne želim gubiti novce
Latine koliko toliko odrade za placenu uslugu a i ako ne odrade, pišem recenziju s lošom ocjenom
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh