OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Izgleda da brazilke sa EGE ili nisu tu ili nitko ne ide... Onda se čudimo ponudi
Bas pricam sa jednom Kolumbijkom koju pokusavam nagovoriti da dodje u Osijek.

Neke preferiraju outcall i susrete na vise sati, dok vecina nas ide kod njih na pola sata ili sat incall.

Mozda grijesim ali mislim da je to jedan od razloga da je EGE ponuda slaba za Osijek vecinu vremena.
 
Nemas puno, jer je Osijek malo mjesto, nije im u interesu da previse dolaze, ako je mali broj ljudi koji bi ih posjetili, dat cu ti jednostavan primjer, Pečuh i BudimPesta, Pecuhu ih ima onako solidan odabir, a u BP sto je puno veci grad ih ima na more, mozes birati, cjenkati se snjima.
Sigurno da to igra najvecu ulogu a i to sto jos jako puno ljudi ne zna za EGE. Inace vjerujem da bi i one imale puno vise posla.

Ja sam recimo otkrio EGE tek mozda sredinom proslog ljeta, cak sam mislio u pocetku da su to neke muljaze...zasto bi Brazilke dolazile u Osijek itd.
 
Bas pricam sa jednom Kolumbijkom koju pokusavam nagovoriti da dodje u Osijek.

Neke preferiraju outcall i susrete na vise sati, dok vecina nas ide kod njih na pola sata ili sat incall.

Mozda grijesim ali mislim da je to jedan od razloga da je EGE ponuda slaba za Osijek vecinu vremena.
Da, vjv pola sata i sat incall čine 99% prometa

A što se tiče popularnosti EGE-a kad bi za njega znala svaka "šuša" bi moglo imati i kontraefekt (prijave vlasnika stanova u najmu i susjeds kao po dalmaciji, puno fejk upita za cure koji ne dođu itd). Sve to ima svoje pluseve i minuseve
 
Što sa ovom jel tko bio?
 
Ovoj šaljem poruke već par dana i nejavlja se. Jel se kome javila?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh