OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

ovo je Marcela samo privatno
Bio ja danas. Prvotno sam trebao kod Marcele jer sam se jučer s njom dogovorio da se javim porukom kada sam ispred. Poslo joj poruku i 20tak min nema odgovora. Čuo sam se i s Keniom dok sam razmisljo kod koje cu i posto su na istoj adresi sam njoj poslao poruku. Nisu iste osobe. Ona se javila odma bio pola sata za 150e. Iskreno samo ok. Super izgleda ali pusi s kondomom ili bez ako ces 50e vise platit i daleko najjveci problem sto ne zna uopce engleski nego je sve preko google translate-a komunikacija.
 
Bio sam kod Marcele, pod tim profilom je ova Kenia. Mala plavuša sa tetovažama i ok guzicom, ne zna beknuti engleski dočekala me je u crnim čipkanim dugim čarapama.
 
Svi kod Marcele iliti Kenie... Izgleda da nas je sve uskratila za nesto. Ja sam uzeo sat vremena, dobio pusenje bez, tek nakon sto sam rekao da zelim bez, a ona vec krenula da mi stavlja kondom. Ne znam kako ste vi drugi prosli, ali meni se nije htjela nabijati, kaze "ti si rekao da ces jebati mene"... Reko, wtf??? Na kraju ti se neda objasnjavati jer ne zna beknuti engleskog, ko zna s kim se ona sta dogovarala pa pobrkala...
 
Na oglasniku. Para ide na ruke je napisala ali mi se ne cini da je to ona na svim slikama.
Nisam za vikend u Os. Javite ako je bio netko.
 
Bio ja danas. Prvotno sam trebao kod Marcele jer sam se jučer s njom dogovorio da se javim porukom kada sam ispred. Poslo joj poruku i 20tak min nema odgovora. Čuo sam se i s Keniom dok sam razmisljo kod koje cu i posto su na istoj adresi sam njoj poslao poruku. Nisu iste osobe. Ona se javila odma bio pola sata za 150e. Iskreno samo ok. Super izgleda ali pusi s kondomom ili bez ako ces 50e vise platit i daleko najjveci problem sto ne zna uopce engleski nego je sve preko google translate-a komunikacija.
jep to je ta kod koje sam ja popusio....zgođušna mala...ali sve drugo za kurac ...isto krenula sa kondomom pusenje...rekoh e neces ....sve je no comprende....sex dobar ako ces ti sve odradjivati a ona se samo naguzi ili legne....treba se okrenut i otici na te oglase...nakon 10 takvih gdje se okrenemo nece vise pimpovi to raditi jer nema zarade...dokle god mi placamo za ono sto se nismo dogovorili oni ce i dalje tako raditi
 
Ja danas bio kod nje bila je i Natasa obje sam jebao za 200 eura. Olja mala crven kosa jako dobro dupe obje puse bez kondoma.
Docek u seksi donjem vesu obje i rade sve poze jedna drugu izmjenjuju seks za ocjenu 10 isto i pusenje.
 
Ja danas bio kod nje bila je i Natasa obje sam jebao za 200 eura. Olja mala crven kosa jako dobro dupe obje puse bez kondoma.
Docek u seksi donjem vesu obje i rade sve poze jedna drugu izmjenjuju seks za ocjenu 10 isto i pusenje.
Nekako ne vjerujem u to al ok.. ja ima
Drugu cijenu al vjerovatno cu otic
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh