OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Posjetio danas ovu, friško došla u Osijek. Ista ona s slika, no uživo još bolja. Nasmijana od početka pa sve do kraja. Pušenje bez kondoma, sex sa. Da sve poze, i pokušava da udovolji daje od sebe max.
Malo je sitnija cura i mršavija za moj ukus, no dobro izgleda. U licu je jako slatka, pogotovo kada se nasmije.
Dosta je uska pa sam morao lagano u nju, tako da vi sa 17,18+ polako krenete na nju. 😉
 
Posjetio danas ovu, friško došla u Osijek. Ista ona s slika, no uživo još bolja. Nasmijana od početka pa sve do kraja. Pušenje bez kondoma, sex sa. Da sve poze, i pokušava da udovolji daje od sebe max.
Malo je sitnija cura i mršavija za moj ukus, no dobro izgleda. U licu je jako slatka, pogotovo kada se nasmije.
Dosta je uska pa sam morao lagano u nju, tako da vi sa 17,18+ polako krenete na nju. 😉
Zaboravio sam reći da je sa prijateljicom u apartmanu, mislim da sam vidio Hellen.
 

"Zenska je top. Sve je perfektno, ona jebeno izgleda, top sređena, prelijepo slatko lice, sisata i guzata, ljepša je nego na profilu i te je visine kako tamo piše. Ona je sišla otvoriti vrata od ulaza u zgradu u crnom svilenom ogrtaču, ma top pička. Usluga i pristup su joj vrh. Akcija odlična, nabijanje u kaubojki , savršeno ima tijelo u bilo kojoj pozi."

Kredit za recenziju ide clanu: M

Cijelu recenziju mozete procitati u Telegram grupi kojoj se mozete pridruziti na ovom link: https://t.me/+L5gYv_8H-zdjZThk
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh